Буковинці побачать експозицію, яка розповідає про військову агресію на Донбасі

6

У приміщенні Управління СБ України в Чернівецькій області відкрилася експозиція «Історія війни за незалежність. Донбас», яка висвітлює найважливіші епізоди антитерористичної операції на сході України. Про це  інформує Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

Вона вже була продемонстрована в Центральному управлінні Служби безпеки під час зустрічі з представниками дипломатичних установ та провідних вітчизняних вишах. Відбуваються такі заходи і в регіональних органах СБУ.

На стендах – матеріали про найтрагічніші події на Сході Україні, агресію, військові злочини і злочини проти людяності, які чинить Російська Федерація та контрольовані нею незаконні збройні формування, а також про героїчних захисників України, серед яких сотні співробітників СБУ.

Наразі експозиція розміщена в приміщенні Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області, але під час церемонії відкриття присутні запропонували зробити експозицію пересувною, щоби її могли побачити і дізнатися правду про військову агресію на Донбасі якомога більше буковинців та гостей нашого краю.

 

1 2 3 6 5

Напишіть відгук