Школярі міста відвідали прикордонників

DSC09093

Прикордонники Чернівецького загону продовжують організовувати заходи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді.
Так, неодноразово військово-польові збори школярів проходили на базі Чернівецького прикордонного загону, не винятком став і цей рік. З метою підвищення рівня патріотичного виховання молоді та ознайомлення школярів із життям та побутом захисників державного кордону, сьогодні до управління прикордонного загону завітали школярі міста Чернівці.
Понад 400 учнів загальноосвітніх навчальних закладів разом із своїми вчителями, у два етапи, ознайомитися зі зразками зброї та техніки, яка є на озброєнні в Чернівецькому прикордонному загоні.
Великий інтерес молодь виявила до зразків зброї, адже була можливість її не тільки побачити, а й розглянути в руках. Також свої емоції разом з оплесками отримали службові собаки. Ті в сою чергу продемонстрували молодій публіці, свої навики та уміння виявляти зброю та затримувати порушників.
На завершення заходів учням була проведена екскурсія по музею історії Чернівецького прикордонного загону, де Голова ветеранської організації загону полковник у відставці Василь Чупак, розповів школярам про минуле і теперішнє військове життя охоронців кордону.

Прес-служба Чернівецького
прикордонного загону

DSC09003 DSC09089 DSC09111 DSC09136

DSC09093

 

Напишіть відгук