Заблокували лісовоз і вимагають відремонтувати дорогу.(відео)

tehno-harabara

15.03.16 у с.Поляна Глибоцького району Чернівецької області мешканці заблокували вантажівку з лісом компанії «Техно». Причина такої поведінки – відсутність реакції зі сторони керівництва компанії на прохання мешканців відремонтувати дорогу. Адже вантажні автомобілі її розбивають.

Через поганий стан покриття ледь не перекинувся шкільний автобус разом із дітьми. Тоді зусиллями громади були спроби відремонтувати невелику ділянку. За власні кошти закупили паливо. «Автодор» допоміг грейдером, 10-ма літрами солярки. Це все на що спроможна влада. Але лісовози не припиняють курсувати, чим псують відремонтоване покриття.

Віце-президент компанії «Техно» Харабара М.Д. запропонував зустрітись з представниками громади, обговорити існуючі непорозуміння між громадою та компанією. В ході дискусії виявилось, що не тільки компанія «Техно» перевозить ліс. Також користуються дорогою державні підприємства, інші комерційні підприємства. Микола Дмитрович пообіцяв сприяти усуненню проблеми зі сторони компанії: «Думаю, що ми селу допоможемо, але кожен повинен внести стільки, наскільки використовує…».

Спільно вирішили, що потрібно організувати зустріч представників всіх підприємств, державних і комерційних. Долучити до обговорення голову Глибоцької РДА та в конструктивному руслі, без емоцій, дійти до консенсусу.

 

Мешканці самотужки ремонтують дорогу.

 


tehno-harabara

1 коментар

  1. олексій коментує:

    техно – єдина компанія, що купує ліс чесно… 🙂

Напишіть відгук