Жижиян звинувачує в розхитуванні ситуації на Буковині представників партії “Народний фронт” та ЗМІ.

Jijiyan-akciya

Насвоїй сторінці у ФБ Ігор стверджує, що в розхитуванні ситуації на Буковині винні представники партії “Народний фронт” та  ЗМІ. “Окремі представники партії “Народний фронт”, зокрема голова Чернівецької ОДА Фищук О.Г. та прес-секретар згаданої партії, журналіст Кобевко П.Д., розповсюдили інформацію, яка спрямована на розпалювання національної ворожнечі та ненависті між представниками української та румунської частини жителів Буковини“, – із посту Ігора Жижияна.

Представники партії “Народний фронт” на Буковині, продовжують розхитувати ситуацію в краї. Вони пробують відвернути увагу буковинців від проблем сьогодення на розпалену ними, міжнаціональну боротьбу, якої насправді не існує. Із їх кишенькових ЗМІ, продовжують лунати звинувачення у сепаратизмі, учасників акції протесту проведеної, 2 лютого 2016року, на КПП “Порубне”. Від проплачених журналістів лунають закиди активістам, що “Не можна критикувати владу! Хто критикує владу – агент кремля, ФСБ та зрадник”. Дуже зручно грабувати державу прикриваючись війною, а тепер вже і сепаратизмом. Чи не так? Тому, змушений звернутись із зверненням до Національної поліції, про внесення відповідних відомостей до ЄРДР та розслідування кримінального правопорушення передбаченого ст.161 КК України, а саме розпалювання міжнаціональної ворожнечі та ненависті між представниками української та румунської частини жителів Буковини, вчиненого головою Чернівецької ОДА Фищуком О.Г. та прес-секретарем партії “Народний фронт” Кобевком П.Д.
Текст звернення:
Начальнику головного управління
Національно поліції в Чернівецькій області
ПілігрімуС.В.
ЗВЕРНЕННЯ
Шановний Сергію Віктровичу!!
31 січня 2016року, до мене, як голови ГО “Патріотичної Громади Буковини”, звернулись представники румуномовної частини жителів Чернівецької області. Ініціативна група нарікала на переслідування працівниками митниці буковинців, які мають румунське, подвійне громадянство. 2 лютого 2016 року була проведена акція протесту на КПП “Порубне”. Окремі представники партії “Народний фронт”, зокрема голова Чернівецької ОДА Фищук О.Г. та прес-секретар згаданої партії, журналіст Кобевко П.Д., розповсюдили інформацію, яка спрямована на розпалювання національної ворожнечі та ненависті між представниками української та румунської частини жителів Буковини. Також вони звинуватили учасників акції протесту 2.02.2016року на КПП “Порубне” у сепаратизмі. Всі необхідні докази будуть надані на досудовому слідстві.
У відповідності до ч.4 ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.
Згідно ч.1 ст. 214 КПК України, слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.214 КПК України, прошу:
1) Внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування кримінального правопорушення передбаченого ст.161 КК України, а саме розпалювання національної ворожнечі та ненависті між представниками української та румунської частини жителів Буковини вчиненого головою Чернівецької ОДА Фищуком О.Г. та прес-секретарем партії “Народний фронт” Кобевком П.Д.

Результат розгляду даного звернення, прошу надіслати на нашу адресу у передбачений законом термін.

З повагою,
Голова ГО “Патріотична Громада Буковини” Ігор Жижиян

Jijiyan-kob

 

12669718_1038992499495843_6060473190969209886_n12705592_1038992522829174_1782103932857907106_n

 

Jijiyan-akciya

Напишіть відгук