Новий керівник Буденецького заводу мінвод в міжнародному розшуку?

Dumitru Morhan

Буденецький завод мінвод ніби отримав нове дихання. Почались деякі ремонтні роботи. Новим власником провелись  роботи по блогоустрою в Буденці. Навіть дітей на екскурсію запросили. Нові робочі місця. Зайнятість населення. В наш час дуже тяжко з роботою. І як не підтримати підприємця? Солодко правда? І сам підприємець стверджує, що він не бандит і чесно заробив свої статки. Є кілька публікацій сайту Строжинець інфо:

http://storozhynets.info/archives/6619

http://storozhynets.info/archives/9238

http://storozhynets.info/archives/9893

Навіть депутатську перевірку пройшов.  Де знайти підприємця, який так сумлінно буде турбуватись про країну та про Буденець.

Пошук інтернетом і знайшлись сірі сторони, а можливо і темні. Це румунське видання:

http://www.obiectivdesuceava.ro/local/morhan-a-primit-inca-doi-ani-de-inchisoare/

http://www.obiectivdesuceava.ro/local/dumitru-morhan-a-scapat-de-jumatate-de-an-de-detentie/

http://www.obiectivdesuceava.ro/local/dumitru-morhan-condamnat-si-in-apel-la-sase-ani-de-puscarie/

Я не розумію румунської мови. Читайте та робіть свої висновки.

“Каталізатором” цієї публікації став файл та деяка отримана інформація,  якої підтвердити не зможу. Як мені роз’яснили, файл – це червона карта. Людина, яка в ній зазначена знаходиться міжнародному розшуку. Dumitru Morhan, таке ім’я та прізвище зазначені в листі.

Джерело,  яке побажало залишитись невідомим, повідомило, що на території Румунії п.Думітру Морхан отримував на українську спільноту гранти або кредити від іноземців , які йшли не за призначенням. Правоохоронні органи Румунії саме за це його розшукують. В Буденці, за схожею схемою, хоче отримати гроші від іноземних інвесторів під будівництво або реконструкцію заводу мінвод, а куди підуть гроші – невідомо. І суми з шістьма нулями.

Якщо цей лист та інформація – правда, тоді виникає дуже багато питань до нашої влади та правоохоронних органів.
Немає бажання за неперевіреною інформацією  робити висновки та звинувачувати порядного підприємця. Але лист…На мою думку правоохоронці зможуть розібратись та надати інформацію щодо цього документа.

individual-report

 

Dumitru Morhan

4 коментарів

 1. Всеволод коментує:

  По-перше – п.Морган не вкрав гроші у інвесторів і не планує їх вкладати в ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО !!!! ТОВ «Завод мінеральних вод» – є приватизованим!!!! Яке діло органів куди підуть інвестиції??? Куди п. Морган захоче – (домовившись з інвесторами) туди він їх і вкладе так, як він не бере інвестиції у держави і не має намір інвестувати кошти в державні підприємства!!!!
  ЗРОЗУМІЙТЕ НАРЕШТІ !!! ЗАВОД ПРИВАТИЗОВАНИЙ!!!!! ВСЕ , І КОШТИ МОЖУТЬ ВИТРАЧАТИСЬ НА РОЗСУД ЙОГО СПІВВЛАСНИКІВ!!!!!!!!!!!!!.
  ЧИ В НАШІЙ КРАЇНІ ЗАБУЛИ, ЩО ТАКЕ ПРИВАТИЗАЦІЯ???????????
  Чому держава повинна вмішуватись в справи ПРИВАТИЗОВАНОГО (ПРИВАТНОГО ) ПІДПРИЄМСТВА???(річ не про податкове та інше законодавство тут держава повинна контролювати!)
  “Якщо цей лист та інформація – правда, тоді виникає дуже багато питань до нашої влади та правоохоронних органів.”
  Наші органи спочатку хай розберуться з Корупціонерами нашої області!!!!!
  наша влада, наші депутати, наші суди і.т.д. (Чому “особи”, які під час революції так тікали з обласної ради, бо громада в них камінням кидала, зараз в Києві займають відповідні посади і є депутатами????) Другий шанс їм чи що це??? цього ніхто не бачить!!!!! А ось людину, яка прийшла на завод й намагається “підняти ” його, пригнічують!! А це стаття – справа рук тих, хто сам хоче заволодіти заводом не один і не два і не три роки, ось і намагаються любими шляхами пана Моргана знищити!!! Хтось задавав собі питання чому завод так довго не працював, а попередній директор тільки по судам ходив??? Доти, доки серце не витримало в людини і вона померла! А всі ці суди , опломбування заводу і.т.д. і були спроби ЛЮБИМИ МЕТОДАМИ відібрати завод!!! то ліцензію відібрали, то завод опломбували и.т.д. ХТО ЦЕ РОБИВ??? ДЕ НАШІ ОРГАНИ БУЛИ? КУДИ ДИВИЛИСЬ??? Попередній директор звертався до прокуратури, бо його вивезли в ліс і СИЛОЮ ПРИМУШУВАЛИ ПІДПИСАТИ відповідні документи!!! і??? що далі нікому нічого за це не було, помер і слава Богу – можно без проблем і БЕЗКОШТОВНО забрати завод у відповідні руки!!! Тому й шукають на п. Моргана всілякі компромати, заважає він їм!!!! Зрозуміло, що за багато років ,рейдерами було витрачено чимало грошей на те, щоб відібрати завод але Побійтесь Бога!!! Залиште цей завод в спокої, чи ви плануєте всіх на той світ спровадити аби отримати бажане?? ПОБІЙТЕСЬ БОГА!!!!!

 2. Валерій коментує:

  Не згадуите “Бога”, бо ви не знаєте кого захищаєте , Морхан е був та буде шахраем,
  Бо вин обдурив людей, та свою державу, взявши декілька великих траншів для украинского народа яки проживають в румуние, та обдурив их .
  Та якщо ви иого захищаєте , то и ви попали під иого ” Туман”. Тож ми дуже скоро
  Почуемся ,ос тилки ви будете нас просити про допомогу………

 3. Володимир коментує:

  Да, а я думав, що в Україні та на Буковині з’явилась незлежана, правдива і, саме головне, некорупційна преса. Жаль, що це не так. І я поясню, чому змінив свою думку:
  Ви написали про те, що нібито п. Морган якось використав якісь гроші не за призначенням. І все НІБИТО, без ніяких підтверджень. А ви знаєте, що на той час про якій ви згадуєте, він в «Об’єднанні українців в Румунії» був Віце-президентом, а не Президентом об’єднання, та не керував фінансами. А коли його вибрали Президентом «Об’єднання українців в Румунії» на конгресі, тоді і почалися у нього проблеми (бачите, як то було на справді https://www.youtube.com/watch?v=3oTQXD8ac1A )
  А проблеми почалися серйозні. Ви кажете, що румунську мову не знаєте, а як тоді ви зробили свої висновки? Чи вам наказали такі висновки зробити? А я румунську знаю, та не полінувався прочитати матеріал, на який ви посилаєтесь, а ще й відкрити ці статті в УК Румунії. І знаєте що саме цікаве знайшов? Там йдеться не про здійснення якоїсь дії, а про наміри. Тобто його засуджуюсь за наміри … Цікаво, чи не так? А якщо згадати той факт, що він стає єдиним претендентом на пост Президента «Об’єднання українців в Румунії»? Це означає і кандидатом в депутати до Парламенту Румунії від української громади (некерований, а самостійний). Той хто для української громади за свої (не чужі, не від інвесторів, а свої) гроші відновив дороги, побудував мости, церкви в українських селах у Румунії. І це все неважливо, що він зробив, він нібито мав намір зробити щось погане, і давайте його за це у в’язницю!
  Нічого спільного не бачите? Те що він в с. Буденць, почав відновлювати завод мінеральних вод за свої гроші, а не за гроші якихось інвесторів, те що він на свято Святого Миколая дітям в школі та дитячому садочку відніс та подарував подаруночки (знов за свої гроші) – це теж не важливо. Те що була депутатська комісія яка подивилася, перевіряла і навіть є відео (https://www.youtube.com/watch?v=94-Ccj8Za7Q ) всього цього процесу, і побачила, що дійсно завод відновлюють, це все неважливо. Важливо що він, ніби то, має номер когось ошукати, якихось примарних інвесторів! А де вони є? Де вони досі були? І хто вони?
  Бачите, повторюється все що було з ним у Румунії, як під копіркою. Ті кому він став на заваді в Україні навить не стали вигадувати щось нове, а просто взяли румунський сценарій.
  Шкода що 30 сребреників у нас вирішують все, а не правда та справедливість. І все це прикривається красивою назвою «боротьба с корупціонерами»… Шкода , але робіть висновки, оскільки питань стало більше ніж відповідей…

 4. admin коментує:

  Навіть не буду сперечатись. 🙂 До речі, за останньою інформацією, пан Морган затриманий правоохоронцями. Готуються документи на екстрадицію. Звісно фактів затримання немає.

Напишіть відгук