Більш детальна інформація щодо затримання 11 осіб на кордоні з Румунією 14.01.16 (фото)

Без-имени-10

За інформацією з неофіційних джерел:

14.01.16 приблизно за 500 метрів від лінії кордону прикордонниками був зупинений автомобіль, в якому знаходилось 11 осіб без документів, що підтверджують особу та документів на автомобіль. Автомобіль рухався в напрямку кордону з Румунією. Район знаку 747 (прикордонний стовпчик № 747). Для встановлення осіб, затриманих доправили до ВПС «Красноїльськ», де не змогли пояснити мети перебування в прикордонній смузі. Також було вилучено взуття.

Наступного дня затриманих  запросили до Сторожинецького відділу НП. Але з’явились не всі. Губчук Василь Петрович, мешканець м.Сторожинець, вирішив не реагувати на запрошення та в відділок не з’явився.

Внесені відомості до ЄРДР під номером 1201626015000030 від 15.01.2016 року, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 ч.1 КК України.

Кримінальний кодекс України
Стаття 332. Незаконне переправлення осіб через державний кордон України

 1. Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями або сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод – караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією транспортних засобів або інших засобів вчинення злочину.

{ Стаття 332 в редакції Закону N 3186-VI від 05.04.2011 }
Подробнее:http://kodeksy.com.ua/kriminal_nij_kodeks_ukraini/statja-332.htm

 

На думку осіб, які побажали не висвітлювати своїх прізвищ, затримані займались контрабандою сигарет. Організаторами є Губчук Василь Петрович та Горбатюк Володимир Миколайович.

В свою чергу, прес-служба Чернівецького прикордонного загону повідомила, що 14.01.15 були затримані 11 осіб в районі 747 прикордонного знаку. Дев’ять осіб за ознаками ст 202 та  десять –  за 204 ч1 КУАП.

Стаття 202. Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду

Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду –

тягне за собою накладення штрафу на громадян від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб – від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 2041. Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України

Перетинання або спроба перетинання державного кордону України будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості про особу, чи без дозволу відповідних органів влади –

тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Ті самі дії, вчинені групою осіб або особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, –

тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Чинність цієї статті не поширюється на випадки повернення в Україну без встановлених документів громадян України, які стали жертвами злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, а також на випадки прибуття в Україну іноземців чи осіб без громадянства з наміром отримати притулок чи бути визнаними в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, якщо вони звернулися із заявою про надання притулку чи заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, відповідно до Закону України “Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту”.

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/80731-10/page14

 

Також ми виправляємо помилки попередньої редакції цієї події: до відділку не з’явився Губчук В.П.; прапорщиком Сторожинецького районного військомату є Губчук В.П.
Щодо пана Коваля Г.В. – він був серед 11 затриманих, але відношення до Сторожинецького військомату не має.

Горбатюк Володимир Миколайович мешканець м. Чернівці

Без-имени-1

 

Губчук Василь Петрович мешканець м. Сторожинець

Без-имени-2

 

Коваль Георгій Вікторович мешканець с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області

Без-имени-40

Без-имени-30

Без-имени-20

 

Без-имени-10

2 коментарів

 1. Іван коментує:

  Не від гарного життя люди займаються контрабандою, треба усувати причину а не наслідки.

 2. Oлексій коментує:

  По – перше: це не наслідки, а бажання по- швидкому заробити.
  По-друге: у нас є ще 8 світлин так званих ” верблюдів”, які ми не оприлюднюємо.
  Якщо людина заробляє 50 євро, знаючи, що “причини” заробляють тисячи, знаходячись у тіні, то де гідність? На всіх світлинах молоді люди-крім Горбатюка- які могли би знайти інший заробіток, так, не 50 євро, але заробіток. Якщо хлопців влаштовує бути контрабандистами, то нехай ними будуть – вони ознайомлені з наслідками своєї діяльності… Суб’єктивна думка.

Напишіть відгук