Прикордонники попереджувальними пострілами зупинили джип з контрафактними сигаретами.

IMG_0112

Для зупинки автомобіля який,  рухався в бік кордону довелось застосувати зброю. Заблокувавши авто прикордонники виявили в салоні 20 ящиків сигарет. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Цієї ночі в ході реалізації оперативної інформації прикордонники відділу «Фальків» затримали автомобіль підвищеної прохідності «Нісан Патрол», який був переповнений тютюновими виробами. Для зупинки правопорушника, який стрімко рухався в бік кордону та не виконував вимоги правоохоронців, прикордонникам довелося застосувати попереджувальні постріли вгору та заблокувати рух іномарки.

Під час перевірки автомобіля, за кермом якого був 28-річний житель Буковини, з’ясувалося, що чоловік втікав не дарма, адже намагався незаконно перемістити через кордон 20 ящиків сигарет.

Після відпрацювання відповідних заходів вилучені тютюнові вироби будуть передані представникам ДФС у Чернівецькій області. Порушника буде притягнуто до відповідальності згідно законодавства України. Також буде ініційовано передачу затриманого автомобіля для потреб АТО.

IMG_0109 DSC07133 DSC07126 DSC07119IMG_0112

Напишіть відгук