Активіст Петіченко М. відсудив частину грошей у шахрайки?

Петіченко-М.У 2010 році, перебуваючи в США, Петіченко М. – через «посередників» –  познайомився з Аліною Сафронел. Численні розмови скайпом, і ось, Микола вирушив до України, для створення омріяної родини.  Перед своїм приїздом на Буковину, для майбутньої  сім’ї вислав, куплений мамою в США,  автомобіль BMW X5.

В «родинному колі» виявилось не так, як наречений собі уявляв. Але мрії не давали сумнівам взяти гору. З ініціативи Аліни (знову ж таки – для зміцнення родини) Миколою куплена ділянка землі, автомобіль зареєстрував на наречену ще при доставці, вклав гроші в бізнес.

Не багато пройшло часу. І цього було достатньо для розуміння того, що родина – ширма; дружина – контрабандистка; бізнес – не бізнес; ділянка куплена за втричі завищеною вартістю; автомобіль – весільний подарунок для чужої родини. Всі витрати не мали відношення до омріяної мети нормальної людини. І цікавили, так звану, родину – гроші.

Микола спробував повернути свої статки. І тут підключились подільники Сафронел, її «рівня». Адже Аліна є ланкою контрабандистського ланцюга. А потім і «криша» бізнесу. Яскравим представником «в погонах», на той час, був Білоус В.

Микола почав активно перешкоджати незаконному бізнесу. Пережив  знущання із застосуванням зброї, лікарню, клофелін, численні погрози вбивством. Кримінальні справи розвалювались. І не дивно: Білоус зі своїми посіпаками, які не знають, що таке честь мундира, ставали на заваді  всім намаганням постраждалого довести істину. І не кожен правоохоронець хотів опинитись на шляху у «бєспрєдєльщіка».

Зрештою, Петіченко залишився наодинці зі своїми проблемами, але не залишив спроби довести до логічного завершення боротьбу за правду. І ось перші плоди. Апеляційним судом винесено Ухвалу, задовольнити позов Петіченко М. та стягнути з Аліни Сафронел $75.000 – підтримати рішення Сторожинецького суду .

До речі, Білоус Віктор – “криша” контрабандистів Буковини, в 2014 році був призначений на посаду начальника УВБ в Закарпатській області. В кінці 2015 він написав заяву про вихід на пенсію, тільки-но змінився начальник Департаменту УВБ України. Такі люди на пенсію, за своїм бажанням, не виходять. Щось в нашій державі змінюється.

Юридичний супровід забепечує ГО “Патріотична Громада Буковини”.

Публікації по темі:

http://bukkor.com.ua/?p=1191
http://bukkor.com.ua/?p=862
http://bukkor.com.ua/?p=741
http://bukkor.com.ua/?p=904

Scan Scan-001 Scan-002 Scan-003

 

 

 

Рішення Сторожинецького районного суду:

Scan0000
Scan-0001

Напишіть відгук