Жижиян бере на контроль хід слідства проваджень відносно керівництва ТОВ “Надія”.

тімішГолова ГО “Патріотична Громада Буковини”, Ігор Жижиян повідомів на свой сторінці у ФБ, що громадська організація бере на контроль хід слідства відносно керівників ТОВ “Надія” – скандально відомого товариства, директором якого є Василь Бічер.

У Глибоцькому районі знаходиться ТОВ “Надія”, яка займаєть відносно керівників ТОВ “Надія”ся будівництвом соціальних об’єктів. Засновником і директором ТОВ “Надія” являється Василь Бічер, який був депутатом обласної ради від Партії регіонів минулого скликання. До цього скликання обласної ради Василь Бічер потрапив за списками БПП Солідарність. Як на мене, то між цими двома партіями немає жодної різниці і Василь Бічер цьому яскравий приклад. На інформаційний запит ГО “Патріотична Громада Буковини” слідче управління Національної поліції та обласна прокуратура повідомили, що у 2015 році відносно керівника ТОВ “Надія” зареєстроване кримінальне провадження за ч.2 ст.364-1, ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 КК України. Сума завданих державі збитків становить 5419877грн. Обвинувальний акт скеровано до суду. Ще одне кримінальне провадження відносно співробітників ТОВ “Надія” розпочато за ч.1 ст. 366 КК України та триває до цього часу. 31 грудня 2015року спливає темін введення в єксплуатацію загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня в с.Йорданешти, яку за 24 млн. 285 тис. грн. будує сумнозвісна фірма “Надія”. На даний час, при візуальному огляді будівлі видно, що роботи виконано на половину. Будівельні роботи ведуться неякісно та порушуються будівельні норми. Отже, 1 січня 2016 року, директор ТОВ “Надія” Василь Бічер отримає чергове кримінальне провадження за привласнення 24 мільйона гривень державних коштів. Із ТОВ “Надія” пов’язують не із однією сумнівною фінансовою оборудкою – у багатьох будівництв, де дана фірма виступала підрядником, тягнеться, м’яко кажучи, не зовсім чиста репутація. Це протипаводкові об’єкти, і впровадження технології електричного тепло-акумуляційного обігріву, і твердопаливні котли, які так і не встановили у школах Глибоцького району. Виникає закономірне запитання: чому після ряду гучних кримінальних справ, до цього часу, більшість договорів підряду за державні кошти, заключають із фірмою із такою сумнівною репутацією? Можливо відповідь на дане запитання знає народний депутат Григорій Тіміш, помічником-консультантом якого являється Василь Бічер. Коли на будівництво школи в с.Йорданешти завітали представники Національної поліції, на місці події миттєво з’явився Григорій Тіміш. Після почутого, що поліція хоче перевірити якість робіт та дотримання термінів введення в експлуатацію, у народного обранця почалася естерія.
ГО “Патріотична Громада Буковини” бере на контроль хід слідства проваджень відносно керівництва ТОВ “Надія”, терміни введення в експлуатацію школи в с.Йорданешти та прикладемо максимум зусиль, щоб фірма Бічера-Тіміша не мала більше можливості привласнювати державні кошти приймаючи участь у тендерах на будівництво…
http://www.bukinfo.com.uaфцу-пуфп

8358_1014062105322216_683695562406308889_n 10580083_1014062111988882_3830272898434941785_n

1 коментар

  1. Андрій коментує:

    Нарешті буде гідний відпір тим д…. Та контроль з боку громадськості! Чекаємо нових публікацій!

Напишіть відгук