Свято Св. Миколая в Магальському дитячому будинку-інтернат. (відео)

ДБКожний рік на свято Св. Миколая ГО «З народом і для народу» проводить благодійну акцію в Магальському дитячому будинку-інтернат. І цей рік не став виключенням. Не дивлячись на складний економічний стан в державі волонтери та активісти допомагають людям з особливими потребами. Вони дійсно потребують уваги та допомоги.

Виступ клоунів з цікавою програмою, розваги зі змією та папугою, солодощі, подарунки –  розфарбували яскравими кольорами сіру буденність підопічних інтернату. Виконання пісень одного із вихованців залишили незабутні враження.

З перших хвилин присутності ти розумієш, як не вистачає позитивних емоцій та нових вражень вихованцям. На жаль, але більшість із них живуть іншим життям  – не таким, як ми. І потреби теж інші. Одна година в оточенні героїв сюжету дорівнює усвідомленню, що багато проблем  просто створені  уявою  і не варті, навіть крихти, уваги.

ГО “З народом і для народу”:
Філіпчук С.М.
Паламарчук О.Б.

для небайдужих:
Керівник: Зайдел Михайло Іванович
Телефон: (03733) 61321
Чернівецька область, Новоселицький район, с.Магала

 

Дитячий будинок-інтернат для дітей розумово-відсталих,  дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, хворих на ДЦП, синдром Дауна, імбецильність, олігофренію.

1 коментар

  1. Петро коментує:

    Молодці, але треба не тільки на свято допомогати.

Напишіть відгук