Прикордонники затримали колегу “на гарячому”.

фDSCN4911

Прес-служба Чернівецького прикордонного загону повідомила про затримання прикордонника з сигаретами при спробі перетнути кордон з Румунією.

Вчора в рамках  заходів щодо протидії протиправній діяльності на державному кордоні, прикордонники мобільної застави «Чернівці» Чернівецького загону затримали кілька тисяч пачок сигарет та військовослужбовця, який намагався незаконно переправити їх до Румунії.

Порушника затримали близько 22-ї години під час спроби подолання ним загороджувального паркану, за попередньою інформацією, яка надійшла від оперативних підрозділів загону. Як з’ясувалося, затриманий  військовослужбовець був нещодавно мобілізований до лав прикордонного відомства.

Порушника та вилучені сигарети у кількості майже 2 тисячі пачок доставлено у відділ прикордонної служби. Товар передадуть представникам ДФС у Чернівецькій області.

Про факт затримання військовослужбовця повідомлено військову прокуратуру Чернівців та підготовлено повідомлення про виявлення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем).

 

фDSCN4912

Напишіть відгук