Законний або незаконний обшук? (відео)

руссу17.12.15 приблизно о  15.30 у приміщення приватного підприємця увійшли працівники колишнього ВДСБЕЗ (Управління захисту економіки) стверджуючи, що в даному приміщенні за адресою вул. Московської Олімпіади 26а надаються послуги грального  бізнесу. На місце прибув представник власника та правозахисники, які наполягають на тому, що  дії правоохоронців є незаконними, а в приміщенні розташоване інтернет – кафе; до грального бізнесу власник не має ніякого відношення. На прохання власника покинути приміщення – були тільки відмовки, і не пред’явлено жодного документа (Ухвала суду) на проведення обшуку або огляду приміщення.

Один із правоохоронців (Руссу Е.І.) стверджує, що йому зателефонували і повідомили про правопорушення, а саме про надання послуг грального бізнесу в одному із приміщень будинку 26а по вул. Московської Олімпіади м. Чернівці. Після чого його група виїхала  на місце події, проникла у приміщення,  де на камеру зафіксувала дане правопорушення. Зі слів правоохоронців були опитані свідки,  які письмово  надали пояснення , що користувались послугами – грали в азартні ігри в даному приміщенні. В той самий час, правоохоронець УЗЕ Руссу Е.І. повідомив, що ні Ухвали суду, ні іншого документу, який дозволяє йому проводити обшук або огляд,  у нього немає.

Представник власника Прокоф’єв В.О. запевняє, що не має жодного відношення до грального бізнесу, а в  даному приміщенні розташоване інтернет-кафе; кожен заходить на  інтернет-сайти, які їм цікаві. Звинувачує правоохоронців в незаконному проникненні в приміщення, нанесенні тілесних ушкоджень  та утриманні в ньому людей. І на прохання звільнити приміщення – правоохоронці відмовлялись, мотивуючи свої дії законними.
« Виявляється, що за телефонним повідомленням можна зайти у приватну власність і проводити будь-які слідчі дії, не маючи жодного на те документа від відповідних структур, і дозволу від мене, як власника. Я впевнений, що дії поліції є незаконними»,- стверджує представник власника приміщення Прокоф’єв В.О.

Начальник відділу  Китайгородський Максим Михайлович  (в телефонній розмові) надати коментар що до дії його підлеглих погодився тільки після письмового звернення, яке має бути узгоджене в Києві. В той самий час – не для публікації – без засобів відео/аудіо фіксації зможе пояснити дії правоохоронців.

 

7 коментарів

 1. Олександр коментує:

  Доброго дня, Україна та українці! Сьогодні переглядаючи останні новини по нашій області – наткнувся на цю статтю! І Ви знаєте, мене ні чого особливо не здивувало?! Я зараз не хочу говорити про то, чи то були гральні апарати чи ні!!! Я говорю про то беззаконня, яке було, є й мабуть не скоро закінчиться та про анархію, які роблять “старі менти” або “нові копи”! Що змінилось крім назви? НІ ЧОГО!!!!! А пан Китайгородський Максим Михайлович, як ця людина може взагалі займати посаду начальника відділу, будь якого відділу??? Якщо він в середині 2000-х років чинив тиск на постраждалого, якому було завдано тілесні ушкодження середньої важкості з погрозою для життєдіяльності цієї людини і змушував забрати заяву з міліції, а в іншому випадку – погрожував, що у цієї людини знайдуть “випадково” наркотичні речовини!!! Це він так свого товариша та його друзів рятував від справедливого покарання!!! Як ця людина може займати місце в Новій Поліції?
  А решта правоохоронців, що вони роблять? Хтось – комусь подзвонив!!! І що??? І взагалі, чи подзвонив???
  З трибуни Верховної Ради офіційно заявляють, що пан Яценюк вкрав не один мільярд гривень! Саакашвілі про це говорить! То чому ні Руссу Е.І., ні інший “менто-коп” не прийдуть до нього з обшуком? Де рівність перед законом про яку, так гарно говорить пан Президент?
  АНАРХІЯ – це єдине слово, яке відповідає діям поліції! Тільки раніше була анархія – ментів, а тепер починається анархія – копів! За що загинула Небесна Сотня та тисячі хлопців на Сході України? За те, щоб Китайгородський та Руссу, та інші такі ж, могли чинити “беспредел”???
  Такі, як Китайгородський та Руссу – мають йти на фронт, їхати на Схід, на передову!!! А не ззаду, в тилу – “зачистки” проводити та доводити там свою гідність та порядність не для того, щоб залишитись працювати в новій поліції, а для того, щоб не потрапити за грати за всі своєї протиправні дії, які вони чинили під час своєї роботи в міліції!!!!!

 2. Іван коментує:

  Підтримую!!!

 3. 11 коментує:

  Кумедні хлопці. Навіщо приходили? Якби був хочаб один законний аргумент їх би ніякими марцепанами звідти не виманили. Ногами впирались, аби виконати свій обов’язок. Це так проходить пернатестація. Нова полілція, а поци ті самі.

 4. 911 коментує:

  Керівництво змінилось і новий керівник УЗЕ показує якій він борець. Я впевнений якщо запитати Гусара Т.Б. то він скаже що він сама порядна людина. А хто старе пом’яне то тому око геть.

 5. Олексій коментує:

  Попрошу очі більше не чіпати 🙂

 6. !!!!! коментує:

  Гусар хабарник що гіршого ще пошукати потрібно. Не зря Жижиян писав що він за посаду Бурбаку дав 100000$, тепер треба відбивати а ще і заробити хочеться.

 7. саша коментує:

  потрібно подати заяву в прокуратуру за незаконне проникнення.

Напишіть відгук