Акція протесту щодо недовіри голові Державного агенства лісових ресурсів України Олександру Ковальчуку. Ігор Жижиян.

nl1

Запрошую прийняти участь у акції протесту. Збір учасників акції – 8 грудня 2015 року о 10.00 год. за адресою: м.Київ, вул. Ш. Руставелі, 9-a, біля приміщення Державного агенства лісових ресурсів України.
Відповідно до кваліфікаційних вимог на посади керівників лісового господарства, як і на будь-які інші посади, призначаються спеціалісти з відповідною фаховою освітою та досвідом роботи у відповідній галузі не менше 5-ти років. В голови Державного агентства лісових ресурсів України Олександра Ковальчука профільна освіта і відповідний стаж роботи за фахом відсутні – він закінчив Житомирський аграрний університет за фахом «вчений агроном».

В біографії на офіційному сайті Агентства відсутні дані і повідомлення про 10 років стажу його роботи. Олександр Ковальчук на посади директорів держлісгоспів запровадив так звані «конкурсні комісії». Як показала практика, ці комісії існують для того, аби позбутися спеціалістів лісового господарства і на ці посади поставити «своїх» людей. Кадрова практика голови агентства згубна для галузі і веде її в глухий кут. З неї вимиваються кращі спеціалісти, які віддали багато років роботи і життя лісовому господарству України.

 

Автобус виїжджає із м.Чернівців 7 грудня 2015 року о 20.00 год. із автостоянки стадіону “Буковина”. Є вільні місця. Всіх бажаючих прийняти участь у даній акції прошу попередньо забронювати місця у автобусі, написавши мені у повідомленнях, або зателефонувати за номером: 096-043-34-00.

Без-имени-2

Без-имени-1

https://www.facebook.com/events/1078810565476186/

Напишіть відгук