Небезпечне будівництво? Провулок Миру.

Будівельників0Мешканці будинків поблизу будівництва по пров. Миру скаржаться на безвідповідальне ставлення керівників будівництва. Скарги на безпосередню близькість робочої спецтехніки до дитячого садочку та проїжджої частини; розвантаження будівельних матеріалів  прямо на дорозі, що обмежує рух пішоходів; зберігання будівельних матеріалів за межами будівництва: на території дитячого садочку та на дорозі; відсутність безпеки  на ділянці вздовж будівництва.

Виконроб будівництва, Дубовицький О.М. зауважив, що реагують на всі скарги мешканців і не розуміє чому стільки уваги  до будівництва. Єдине, що не в змозі виправити – шум, якій супроводжує будівельні роботи, все ж таки це будівництво. Також, виконроб запевнив,що скарги мешканців безпідставні, тому що виконуються всі міри безпеки, всі правила завантаження – розвантаження, тобто, при роботах із вантажем перекривають стрічкою дорогу з обох сторін. Щоправда було зауваження щодо розвантаження біля технічного входу до садочку, внаслідок чого неможливо було його використовувати. «Для відвідування установи існує інший вхід, а цей суто для технічних цілей. Невже тяжко обійти кілька метрів – прокоментував скаргу одного з мешканців виконроб будівництва Дубовицький О.М. Від керівництва садочку скарг не поступало. Є домовленість з завідуючою  щодо зберігання будівельних матеріалів та спецтехніки на території дитячого садочку, адже на самому будівництві місця не вистачає. І саме із цієї причини зберігаються  будматеріали за парканом.

На жаль не вдалось поспілкуватись із завідуючою ДНЗ №46 – не було на робочому місці.

Мешканці будинків по вул. Будівельників та пров. Миру надали свої світлини. Але я не побачив стрічок, про які так впевнено розповідав пан Дубовицький. Спецтехніка працює за межами будівництва. Ну і діти, як завжди, знають де гратись. Але, якщо дитина травмується, хто буде відповідати? Завідуюча, виконроб, батьки? До речі, жодної інформації щодо технічного входу ані на паркані, ані на хвіртці (хвіртка на той час була відкрита) не побачив. На час мого перебування працюючої техніки за територією не було.

Через місяць після відвідування, на сусідньому будівництві  будівельний кран, раптом, прийняв горизонтальне положення. Ніхто не постраждав. Про це повідомив сайт 0372.ua з посиланням на УНН.

 

 

Будівельників1
Будівельників2

Будівельників3

Будівельників4

Будівельників5

Будівельників6

Будівельників7

Напишіть відгук