Майдан Буковини: ВОЛОНТЕРСТВО ЗАРАДИ ПІАРУ, А ПІАРСТВО ЩОБ ПОТРАПИТИ У ВЛАДУ? (відео)

volonteryЧерез піарну гонку деякі славнозвісні буковинські волонтери мало не позбавили життя солдатів.

Хочу розповісти вам, дорогі буковинці, бувальщину про відомих волонтерів Гапея Анатолія Васильовича (голову обласного координаційного центру «Буковина – українському війську») і К, як-от: почесного члена цієї організації Петруника Степана Миколайовича (а насправді, «сірого кардинала»), Тучак Тетяну Валеріївну («голову всіх голів»). Про осіб (а людьми їх назвати язик не повертається), які мають нахабство за допомогою волонтерства робити собі піар, до того ж – брудним способом! Сподіваюсь, про їхні «забіги на коротку дистанцію» з однієї партії в другу, а потім в чергову наступну (Гриценка, Богомолець, «Радикальну партію», БПП «Солідарність», «Самопоміч»), аби десь примоститися коло «корита», скоро стануть відомі землякам, бо немає нічого такого таємного, що б не стало явним!

А приводом звернутися до вас стала моя розмова з моїм товаришем Мельничуком В.І, людиною гідною і перевіреною у багатьох життєвих ситуаціях, тому сумніватися у його словах не маю підстав. Його розповідь мене просто потрясла, що стало останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння і змусила написати цю статтю.

Замовчати таке, це наступити на горло совісті!

А розповів він мені наступне. Всі пам’ятають, як терміново куплялась за кордоном «швидка допомога» для АТО зазначеними вище волонтерами, – виявляється, щоб «переплюнути» чернівецьких волонтерів! Після цього реанімобіль був відігнаний на BOCSH сервіс «М-ка», ТОВ “Мак-Авто -1? с. Мамаївці директором якого є Маковей А.Д, де авто простояло три тижні. Коли ж довелось гнати його на Схід, крім Кепки Віктора, якому довелось після сервісу ще підкручувати турбіну, різні шланги (мабуть, була заміна коробки), ніхто такого бажання не виявив: ні Гапей А.В., ні Купченко Я., ні Петруник С.М. (кому ж хочеться в ожеледицю ризикувати життям)?! До речі, Петруник С., вибравши собі особисто безпечний маршрут, подалі від бойових дій, їхав на Схід лише 2 рази, сидячи збоку біля водія та п’ючи пиво (за кермо й не брався), проте піару було на всю область.

Разом із Кепкою Віктором зголосився поїхати тільки Мельничук Володимир. Його видзвонили вночі, повідомивши, що справа термінова і виїжджати треба негайно! Мій товариш – людина безвідмовна, до того ж добре знає маршрут, бо в зону АТО перевозив допомогу більше 14 разів.

А далі почались «пригоди»! За словами Мельничука В., спочатку в дорозі виникли проблеми з коробкою передач (не вмикалась 4-та передача), потім виникла підозра, що фари були поміняні, бо дуже погано світили. Коли ж зранку водії зупинились на заправці, обидва вжахнулися: фари дійсно виглядали старими і скло в них було пошкоджене, скати ж на відремонтованій «швидкій» були не нові, як планувалося зробити, а старі – повністю «лисі»!  З обуренням Володимир подзвонив Гапею Анатолію., на що той (Гапей А.), виправдовуючись, пообіцяв, що вишле воякам скати «Новою поштою».

Та виявилося, обіцянка – цяцянка, і обіцяє Гапей А., не згірш наших політиків, не вдаривши після цього палець об палець, бо так військові за два місяці тих нових скатів не дочекались і не отримали. То що виходить, попіарились «волонтери», в ЗМІ відрапортували про «шляхетно виконану місію»….. і забули про вояків. Готові «політики», скажу вам: пообіцяй – не зроби, і можеш прямувати в депутати (вибори ж на носі і до кінцевої мети залишився лиш крок та й байдуже, від якої партії), чим успішно зараз і займаються Гапей А., Петруник С. і їх компанія! І, може, про це все б ніхто не дізнався, та наслідки такого піару – жахливі! З розповіді одного з офіцерів – медиків, ім’я якого Сергій, з 30-ї житомирської бригади, що тоді базувалася в районі м. Гінівськ, стало відомо: вони декілька разів «завдяки» невиконаним обіцянкам  мали перевернутися на «лисих» скатах, і якось Бог милував. Та одного разу це, на жаль, таки сталося: рятуючи тяжкопораненого бійця, (який стікав кров’ю), вони таки втрапили у жахливу аварію (їх занесло на повороті і машина перекинулася), так вони мало не втратили іншого побратима, який зараз скалічений бореться за життя. Тепер легко все списується на те, що, мовляв, хлопці за кермом були нетверезі і це спричинило ДТП. Проте, Бог все бачить, і комусь таки доведеться відповісти за халатність, як не перед людьми, то перед Богом!

А славнозвісні «волонтери» знову піаряться на тій же «швидкій», вкотре «ремонтуючи» її, бо зараз вони – кандидати в депутати!

Отож, всі голосуємо за Гапея Т., Петруника С., Тучак Т. і К! Вони того вартують!

Принагідно пораджу небайдужим поцікавитися, чим заробляє на життя Гапей Т., нинішній кандидат в депутати до обласної ради від «Самопомочі», його причетністю до вибірки гравію на річці Прут та мотивами раптом стати «крутим волонтером»! Обіцяю, дізнаєтесь чимало цікавого! І про повістку до воєнкомату і про раптове одруження, яке так і не відбулося, та інше.

P.S. Після аварії згадані «круті волонтери» взялися знову ремонтувати цю ж «швидку»! Цього разу вони вже встигли поміняти двигун на ще більш «убитий» і з меншою кубатурою у одного з таких самих волонтерів (звати якого Ігор), а все це без докорів сумління знову списали на вояків. Про це повідомила сама ж Тетяна Тучак іншому нашому волонтерові Басарабі Віктору після того, як колишні «колеги» вигнали її з своєї компанії. І допоки у всьому цьому не розберуться правоохоронні органи, доведеться тільки Бога просити, щоб ніхто на цій злощасній «швидкій» знову не скалічив собі життя, хоч мала б вона навпаки допомагати те життя рятувати !!! Додатково повідомлю, що спочатку Тучак Тетяну «використали», висунувши її головою Кіцманської «Самооборони», яка так і не відбулася, окрім того, що тільки отримала зареєстрований Статут; потім головою районного відділення Антикорупційної Комісії Народної Ради Чернівецької області, якій теж не дали запрацювати районні можновладці (голова райради Лупул П.М. та його заст. Грекул В.В.), читайте 10.11.2014 р.http://www.bukmaidan.com.ua/?p=6206 «МАЛУ ЗАЛУ КІЦМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАХОПИЛИ СЕПАРАТИСТИ» https://youtu.be/qFT7BUvj1vI ; потім головою Кіцманської волонтерської організації, а зараз позбулися її, видно вбачаючи в ній конкурента на виборах. Тих, хто знає цих «крутих волонтерів» ближче, це зовсім не дивує, адже улюблений вислів Петруника С., за яким він живе і не приховує цього, звучить: «Друзів не буває, а є тільки спільні інтереси».

          Що не зробиш та ким не станеш заради піару, щоб потрапити у владу!!!

Крім того, Гапей Т. та Петруник С. зробилися ще й «крутими мотористами» і 9 місяців робили двигун на БТР, чим забезпечили собі регулярний щомісячний піар на ТВА і youtubi!https://youtu.be/JoDPx5h2OVc Опубліковано 11 лют. 2015 р.Двигуни від БТP які виходять з ладу на сході України, ремонтують на Буковині, в селищі Лужани. Військові передають їх волонтерам або пересилають поштою. Тут двигуни розбирають, замінюють деталі, ремонтують і знову відправляють на передову. Аби зекономити час, буковинські волонтери зараз розробляють можливість створення мобільного сервісного центру, і готові самі поїхати в зону проведення АТО аби ремонтувати необхідну техніку на місці.

Аж військові вже хотіли подавати в розшук той двигун. Видно в погоні за гарними фото «круті волонтери» зовсім забули, навіщо волонтерство саме по собі! Та за такий термін і війна могла закінчитись! Багато чого можна було б ще розказати про цих лжеволонтерів, та, думаю, що й цього вистачить, аби вжахнутись!

     Хочу застерегти всіх бути пильними, тому, що таких вовків в овечих шкурах, які рвуться зграями до влади, є серед нас багато !!!

               Отака бувальщина, буковинці!!!

           25.09.2015 р.

        Автор: ВІКТОР САВЧУК

P.S. Щоби не виглядало *базарними плітками*, пропоную переглянути це відео.

 

Майдан Буковини

Напишіть відгук