За рік злочини не розкриті.

00088.MTS_snapshot_00.00_[2015.09.15_19.17.47]Приблизно рік тому ми оприлюднили статтю про громадські перевірки лісових господарств. На підставі знайдених фактів відкрито кілька кримінальних проваджень, які досі не доведені до логічного кінця. Сьогодні ми публікуємо відео, яке не увійшло до збірки оприлюднених матеріалів минулорічної події. Зупинимось на одному з лісових господарств, а саме Валя – Кузминському.

18.08.2014 активісти провели перевірку В-Кузьминського лісового господарства. (Дашко П.  Петіченко М. Жижиян І.) Запросили на перевірку й  начальника Глибоцького РВ в Чернівецькій області Гросу В.В.

Перед виїздом до лісу в с.Опришени до активіста Дашко П.В. зателефонувала дружина Олару І.В. та повідомила про побиття чоловіка. За 10хв. ми доїхали до місця скоєння злочину.

Чоловіку нанесли тілесні ушкодження (перелом гомілки) двоє молодиків за активну участь в боротьбі з незаконною вирубкою лісу. Нападники розбіглись в різні сторони. Одного з них зафіксував відеореєстратор в автомобілі, в якому ми пересувались. В той самий день відео було передано в Глибоцький РВ.

Також Олару І.В.  повідомив про вирубку, яка здійснювалась в той самий час в лісі поряд з яким ми знаходились. По звуку бензопил знайшли робітників . Неопечатані пні, «хворі дерева», відсутність стовпів для санітарної рубки(адже проводилась санітарна рубка),непорозуміння з документами – це те, що ми побачили. На місце події була викликана оперативна група, якою були зафіксовані дані факти.

На жаль винних досі не знайшли. Навіть присутність начальника райвідділу не допомогла в розкритті злочину з нанесенням тілесних ушкоджень. Так само недоліків не знайшли по вирубці лісу. Виявляється все законно.

Напишіть відгук