Перевірка активістами Верхньопетрівецького лісового господарства.

КорчівціНезаконні рубки, крадіжки лісу змушують активістів, небайдужих буковинців намагатись контролювати лісові господарства. Злочинна халатність та хабарництво посадовців  всіх рівнів знищують лісові ресурси Буковини. Звісно, не можна називати людину хабарником, якщо немає фактів порушення ним закону, але  показник  будь-якої діяльності –  результат.

Ліс вивозиться в шалених об’ємах. Безліч працюючих схем для крадіжок, завдяки навмисній халатності відповідальних осіб та недолікам в законодавстві, нормативно-правової бази. Саме ці недоліки не бажають бачити і виправляти.  Найулюбленіша злодіями і проста схема – це супровід лісовоза: один автомобіль попереду – контролює шлях до визначеного місця розвантаження, другий поряд – для «вирішення питань». Також підробка документів, маніпуляції з документами і т.д.

За один день активістами в присутності начальника Глибоцького РВ були проведена перевірка лісових господарств. За результатами якої відкрито чотири кримінальні провадження. Пройшов рік. Винні не покарані, справи закриті.

Незаконна вирубка на Буковині. – Корупціонери Буковини.

1.06.15 та 6.08.15 разом з активістами проводили перевірку Верхньопетрівецького лісового господарства. Стверджують, що ліс вивозиться без жодних перепон. Єдине, що заважає працювати  – це діяльність активістів. І з цих спроб завадити незаконним вирубкам та вивозу лісу працівники лісгоспу посміхаються.

«Один із працівників лісгоспу розповів про наслідки наших перевірок. Каже, якщо ми знайдемо порушення – відповідач просто занесе більше грошей . І все », – розповідає активіст Петіченко М.

Під’їхав до нас майстер лісового господарства. Повідомив, що суцільної вирубки до кінця року не заплановано. Ведеться тільки санітарна – хворі дерева та сухостій.  Хоча ми вже бачили зрублені  здорові дерева. І бачили лісовози з діловою деревиною, а не з технічною, які безперешкодно виїжджали після восьмої вечора. Робітники в суботу – скорочений день –  працюють після шостої години вечора. Шлагбаум відкриває  будь-хто тільки не черговий майстер.

Цінуйте Буковину.

 

 

Додаткові матеріали.

На Буковині комісія Яценюка «із захисту лісів» отримала «тисячу і одне» ЧОМУ (відео) – fakty.cv.ua

 

 

1 коментар

  1. Дмитров коментує:

    Крали і будуть красти.

Напишіть відгук