Митники Буковини розмитнили 333 кг героїну? КПП “Порубне”.

captura-droguri-2-800x600-600x450Румунський інтернет- ресурс «Obiectiv» повідомив про затримання на КПП «Сірет» двох вантажівок,  в яких знаходилось 333 кг наркотичної речовини, а саме – героїну. Вантаж був прихований в спеціально обладнаних паливних баках. За оцінками румунських експертів вартість вилученої наркотичної речовини складає 40 млн  євро.

Як вантажівки  безперешкодно перетнули українську митницю, КПП «Порубне»?

Ймовірно влада не спроможна контролювати кордони нашої держави , не спроможні правоохоронні органи виконувати свої обов’язки або всі ці імітатори народовладдя самі курують проекти та поповнюють свої рахунки в офшорах для забезпечення безбідного життя за кордоном. Адже в Україні вони на заробітках – гастарбайтери. Особисто я схиляюсь до другого варіанту.

На своїй сторінці у ФБ громадський активіст Ігор Жижиян коментує подїю:

 

Друзі, вчора, 30.07.2015року, на КПП “Сірет” (Румунія) затримали партію героїну вагою 333 кг., вартістю близько 40 млн.євро. Ця партія наркотиків була завезена на територію Євросоюзу, через КПП “Порубне” (Україна). Нікого на Буковині вже не здивуєш, декількома фурами цигарок, які за відповідну мзду, команда “Народного фронту” пропускає щодня до Румунії, нікого вже не здивують побори на митниці, одіозні фігури у керівництві ДФС та експортовані нічні ешалони ділової деревини.
Шановний, Арсесію Петровичу, Віктрор Янукович і Ко, під час революції, втекли від правосуддя до Росії. А куди збираєтесь тікати Ви, разом із прислугою, невже сподіваєтесь, що Вас прийме якась держава у світі?

333-kg

porubne

 

4 коментарів

 1. Румун коментує:

  Машини затримали не на Порубному а зовсім в іншому місці. Не давайте людям брехливу інформацію!!!!!!!!
  http://www.obiectivdesuceava.ro/local/heroina-de-40-de-milioane-de-euro-purtata-pe-sub-nasul-sucevenilor-din-ucraina-spre-europa/

 2. Корупціонери Буковини коментує:

  Ви праві. Ніхто і не писав про затримання на КПП “Порубне”. Уважніше прочитайте.
  Посилання на інтернет-ресурс в пості теж існує .Той самий, що ви люб’язно надали. Дякуємо за критику.

 3. Іван коментує:

  Це комусь правда очі колить,зрозуміти можно багато но не наркотіки.

 4. Андрій коментує:

  Чому наша преса мовчить?

Напишіть відгук