У Сокирянах на Буковині «швидкі» використовують як вантажні машини?

На Буковині каретами швидкої допомоги возять не хворих пацієнтів, а фрукти і знаряддя для господарських потреб. Про це розповідають мешканці містечка Сокиряни. Люди кажуть, головний лікар районної лікарні змушує медичний персонал працювати у своєму господарстві. Сам лікар усі звинувачення спростовує, мовляв – це наклепи місцевих мешканців.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Сокирянці кажуть: швидка допомога на їхні виклики вчасно не прибуває, бо медики заклопотані іншими справами – працюють у садибі головного лікаря.

«На нього працюють в саду молодший медперсонал, працюють лікарі. Карети «швидкої» стоять, а  з них вивантажують мішки, коробки, бетонозмішувачі. Швидка допомога до онкохворого їхала і не доїхала. Через півтори доби він помер», – розповів мешканець міста Сокиряни Ігор Ганул.

Пан Ігор навіть сфотографував, як головний лікар району вивантажує плитку біля своєї новобудови – поряд «швидка» та водій. Самі ж медики про такі факти мовчать. За словами місцевих, лікарям пригрозили звільненням.

Тим часом головний лікар Сокирянської районної лікарні Микола Місюрко всі звинувачення спростовує. Каже, люди перебільшують.

«Повертаючись додому з колегії департаменту охорони здоров’ я,  я заїхав додому, заніс свої речі і виніс пару облицювальних плиточок. А щодо випадку з онкохворим, то вони часто закінчуються летально.  Чи це трапилося в цей час? Потрібно підняти медичну документацію», – говорить медик.

Після скарг сокирянців прокуратура уже розпочала розслідування.

ZIK

 

 

4 коментарів

 1. Victor коментує:

  Добре хоч вмісті такого не має.

 2. Victor коментує:

  Кожен використовує по можливості службове становище. А потім кажем чому так живемо?

 3. микола коментує:

  Цей лікар зобов”язаний використовувати службовий транспорт тільки в інтересах хворих, а ніяк не в особистих!!від нього залежить здоров”я та життя людей!!За таке треба судити !!

 4. саша коментує:

  хочет зароботать

Напишіть відгук