У Чернівцях затримані злочинці за побиття активіста не “видають” замовника.

1514946_842955219099573_4988677891223967990_nГромадський активіст, засновник ГО «Патріотична громада Буковини» Ігор Жижиян на своїй сторінці у ФБ повідомив про затримання правоохоронцями зловмисників, які скоїли напад із застосуванням металевих прутів. Внаслідок чого Ігор з тілесними ушкодженнями  опинився на лікарняному ліжку.

ФБ:

Друзі, вчора буковинська міліція затримала трьох жителів нашого краю, які напали на мене 3 квітня та побили металевими палицями. Дані особи вже раніше притягувались до кримінальної відповідальності за замовні побиття буковинців. Нажаль замовника злоумисники не називають. Отже, версія щодо причетності начальника міліції Сергія Пілігріма до мого нападу розсипалась. Прошу вибачення у Сергія Вікторовича за те, що раніше його підозрював та хочу подякувати йому і його команді фахових міліціонерів за проведину роботу. Можливо йому дійсно вдастся повернути довіру громади до міліції. Цього йому і бажаю.

1 коментар

 1. Андрій коментує:

  ПЕРЕДМОВА ДО МАЙБУТНІХ «ЦІКАВИХ» НАЙЧЕСНІШИХ КАДРОВИХ ПРИЗНАЧЕНЬ В ПОЛІЦІЇ БУКОВИНИ
  Ні для кого не є таємницею, що одним із найодіозніших посадових осіб правоохоронних органів Буковини є ставленик Фірташа начальник УДАІ Чернівецької області Доголіч І.В., який з 1994 року працює на керівних посадах в ДАІ, а останні 9 років — начальником. За цей тривалий період йому вдалось побудувати злочинну корупційну вертикаль в обласній державтоінспекції.
  Однак, найбільший розквіт злочинної діяльності Доголіча наступив в лютому 2010 року після чергових президентських виборів в Україні, у зв’язку з тим, що Чернівецька область по так званій квоті відійшла групі Фірташа, а наглядаючим над регіоном було призначено близького товариша Доголіча – Борісова Ю.С., директора ДП “Укргазвидобування”. З метою повного виконання вказівок Борісова щодо контролю за ситуацією в області, в т.ч. й по незаконному усуненню Чернівецького міського голови та обрання секретарем міської ради Михайлішинна (близький товариш Доголіча і Борісова), УДАІ перетворилось у філію групи Фірташа. Тоді ж, за вказівкою Доголіча всі керівники структурних підрозділів УДАІ після чергового перепризначення за не малі гроші, одночасно написали рапорти на звільнення із займаних посад за власним бажанням, які Доголіч заховав у своєму службовому сейфі. У разі невиконання будь ким його незаконних вказівок, або відмови сплачувати встановлені регулярні хабарі, Доголіч без попередження міг звільнити любого працівника ДАІ. З квітня 2010 року по лютий 2014 року особовий склад на всіх нарадах інструктувався Доголічом на недопущення виїзду автотранспорту з Чернівецької області, який перевозив до Києва учасників демократичних протестних акцій. Унеможливлювалась робота зазначених перевізників шляхом вилучення документів та затримання автотранспорту на штраф майданчики ДАІ. Найбільш надійним працівникам Доголіч в період з листопада 2013 року по лютий 2014 року доручав особливо небезпечні завдання, в т.ч. й створення аварійних ситуацій на дорогах, що могло привести до жертв серед осіб, які перевозились в м.Київ на Євромайдан. Доголіч забезпечував регулярне відправлення до столиці екіпажів ДАІ, завданням яких було блокування руху мирних протестувальників.
  Крім цього, під час Майдану особисто Доголіч відповідав за організацію перевезення людей на Антимайдан, яких організовував Папієв. Такі відправки відбувались регулярно.
  Доголіч не приховував, а навпаки афішував свою належність до Фірташа та Борісова.
  Під час частих приїздів в Чернівецьку область Фірташа, Льовочкіна, Бойка, Борісова та ін. рух в м.Чернівці перекривався на весь період перебування, а супровід проводився на рівні перших осіб держави. Крім цього, Доголіч разом з Михайлішеним забезпечував їх поселення, розміщення охорони, бенкети та багатоденні оргії, як правило у закладах місцевого олігарха-контрабандиста Кушніра Ю.Р. За таку відданість, Доголічу вдалось ввести до кола наближених до Фірташа свого родича Федоряка Г.Д.(чоловік рідної сестри дружини) та призначення його на посаду генерального директора ПАТ’Чернівцігаз,” яке належить Фірташу. В 2012 році Доголіч сприяв висуненню того ж Федоряка кандидатом в народні депутати України від партії регіонів по 203 виборчому округу (м. Новоселиця). Штаб Федоряка розміщувався в ресторані, який належить Доголічу і збудований ним на території ДАІ Новоселицького району. Особовий склад підрозділів ДАІ Новоселицького, Герцаївського, Глибоцького, Сторожинецького районів, апарату УДАІ в повному складі незаконно задіювався в агітації за кандидата-родича, підкупі виборців та членів виборчих дільниць. Завдяки в т.ч. і цим протиправним діям Доголіча, Федоряка було обрано народним депутатом України – член фракції партії регіонів.
  Доголіч разом з Борісовим, Федоряком та ще одним близьким товаришом –громадянином Ізраїлю Спектром володіють в Ізраїлі та Україні надприбутковим бізнесом. А особисто Доголічу, через підставних осіб належить готель в м. Яремча, близько двадцяти об”єктів комерційної та некомерційної нерухомості в м. Чернівці та Київ, 18 вантажних автомобів, 14 мікроавтобусів для перевозки пасажирів, які працюють на маршрутах в м. Чернівці та по трасі Чернівці-Новоселиця, два евакуатори, два комфортабельні автобуси Неоплан (рейс Чернівці – Москва), 8 легкових авто. Належить Доголічу підприємство “Торгавто”, яке є монополістом в області по реалізації довідок-рахунків. Працівники вказаного підприємства розміщуються в кожному МРЕВ. Чистий прибуток Доголіча від реалізації однієї довідки становить 800 гривень. Тесть Доголіча – Гільбурд А.І., будучи багаторічним директором Новоселицького підприємства “Райагробуд” приватизував значну частину його теритоторії і приміщень, які УДАІ тривалий час орендує для розміщення МРЕВ, районного відділення ДАІ та взводу ДПС. В інших приміщеннях Доголіч разом з Федоряком облаштували станцію технічного обслуговування, на якій проводяться техогляди автотранспорту юридичних осіб області. Вартість огляду одного авто становить 250 грн.
  Отримував Доголіч незаконні надприбутки на посаді начальника УДАІ УМВС наступним чином. За прийом на службу в ДАІ Доголіч вимагає хабар 3 тис. дол. з сержанта, 5- з офіцера. Отримання чергового звання- 500 дол. Любі оргштатні зміни (а вони в ДАІ відбуваються часто) це ще по три тис. дол.. з кожного працівника, а підвищення по посаді вартує у Доголіча від 3 до 10 тис. дол.. Чернівецький ОРЕВ щомісячно здає Доголічу хабар 20 тис дол.., 6 міжрайонних МРЕВ- по 5 тис. дол. В структурі дорожньо-патрульної служби УДАІ є 6 взводів. В кожному взводі є два екіпажі, які працюють виключно на Доголіча, а не на показник по протоколах. В добу кожен такий екіпаж здає Доголічу по 800 грн. Інші екіпажі здають за зміну по 400 грн. 11 районних відділень ДАІ здають Доголічу щотижнево по 300 дол. Технічний відділ УДАІ здає Доголічу щотижнево 2 тис. дол. Спецвзвод ДПС УДАІ, за вказівкою Доголіча здійснює супровід територією області контрабандних вантажів і підроблених підакцизних товарів (цигарки, горілчані вироби). Супроводження одного автомобіля вартує від 500 до 3 тис. дол.. Видача так званих блатних номерних знаків проводиться МРЕВ тільки з дозволу Доголіча по ціні від 300 до 1 тис. дол.. Кожна банківська установа, страхова компанія, яка розміщується в підрозділах ДАІ області (понад 20) сплачує Доголічу особисто в місяць 1-2 тис. дол. Кожен працівник апарату УДАІ, в залежності від посади, здає Доголічу щомісячно від 200 до 1 тис. дол..
  Після призначення 4 березня 2014 року на посаду начальника УМВС України в Чернівецькій області Зінченка В.М. – колишнього начальника УДАІ УМВС України в Івано- Франківській області, Доголіч, перебуваючи з останнім в дружніх відносинах (сусідні області), заручився його підтримкою щодо залишення на посаді. Доголіч пообіцяв Зінченку 150 тис дол США одноразово та в подальшому регулярні платежі. Доголіч першим зустрів Зінченка, коли той заїхав в Область. Двохгодинна зустріч між ними відбулася 5 березня 2014 року в ресторані “Білиий дім” (с. Магала Новоселицького району), під час якої Доголіч і передав Зінченку вказані гроші. У період з 10 по 20 березня Чернівецькі осередки “Правого сектору”та “Самооборони” планували проведення декількох акцій протесту з вимогою відставки начальника УДАІ Доголіча. Однак , Доголіч використавши дружні відносини свого підлеглого – начальника відділу УДАІ по обслуговуванню м.Чернівці Дущака з лідером місцевого Автомайдану Коломийцем нейтралізував цю проблему особисто з Коломийцем за 100 тис. дол..США. З 21 березня 2014 всі вищевикладені схеми незаконної наживи Доголіча відновились.
  І навіть тимчасові незручності, викликані п’яними пустощами зятя (ДТП у якій з вини Андрія Доголіча загинули 4 людини), не є завадою для І.В. Доголіча аби навіть подумовувати про підвищення по службі – і цьому зорі та великі гроші сприяють. Для реалізації своєї давньої заповітної мрії – піднятись по кар’єрній драбині, Доголіч І.В. навіть поїхав до АТО. А ні, почекайте не лише для цього, а мабуть ще й для отримання пільг за сплату комунальних послуг, так як будинків та квартир у нього більш ніж достатньої. Так, пересічні громадяни обраховують свою житлову площу квадратними метрами на члена сімї, а у сімї Доголіча кількістю будинків та квартир на одного члена.
  Також І.В. Доголіч не забуває про те, що в міліції він працюватиме не завжди, а тому вже подумав про цивільний бізнес. Зокрема, ним побудовано деревообробний завод, який в подальшому може навіть стане монополістом у галузі. Звісно ж, більше Доголіча цікавить експорт деревини та продукції за кордон.
  Не забуває Доголіч про відпочинок. По кілька разів на рік він дозволяє собі відпочивати у екзотичних країнах світу у віпкомплексах для сильних світу цього.
  А тепер вирішуйте шановні пане Аваков та пані Згуладзе, як чесно та достойне почне працювати вся майбутня поліція області після призначення полковника Доголіча (людини, яка своїми ідеями та діями відстоює ідеї Майдану, яку приводить до влади Революція Гідності) заступником начальника.

Напишіть відгук