Займаєшся боротьбою з контрабандою – отримай кулю. Стріляли в активіста.

IMG_1900

В ніч з 12 на 13 травня правоохоронці та активісти здійснювали перевірку прикордонної зони в районі  с.Красноїльськ. Мета – перевірка інформації щодо нелегального перетину кордону та контрабанди тютюнових виробів. Інформація щодо можливого правопорушення не підтвердилась.

Повертаючись в м.Чернівці на двох автомобілях, приблизно о 2:00 на перехресті в самому центрі с.Красноїльськ  невідомі перекрили рух дерев’яним брусом. Першими об’їхали перешкоду правоохоронці, наступним –активіст  Петіченко. Не завершивши маневр до авто Миколи під’їхав старенький автомобіль темного кольору  з якого пролунало три  постріли. Наслідки: декілька вм’ятин на дверцятах та простріляне скло. Скоївши правопорушення нападники втекли.

Микола вважає, що причиною такої поведінки злочинців є невдалі, останнім часом, оборудки з контрабандою.  Завдяки діяльності активістів контрабандисти потерпають від невдалих спроб «заробити».

«Я помітив машину десь за 1км до перехрестя. Весь цей час вона трималась на відстані. Коли почав наближатись до штучної перепони нападники додали  газу і біля «об’їзду» в мою машину  почали стріляти, розвернулись та поїхали собі…  На мою думку:  нападники думали, що ми зупинимось та спробуємо забрати перешкоду, а в цей час звести рахунки.» – розповідає Микола.

IMG_1905 IMG_1904 IMG_1903 IMG_1902 IMG_1901 IMG_1900 IMG_1899

 

Напишіть відгук