Папієва на Буковині зустрічали яйцями та зеленкою.

папієв-2

16.04 по вул. Емінеску в вечірню годину біля будівлі, в якій розміщується телеканал ТРК зібралась група активістів. Як з’ясувалось причиною зборів став неочікуваний гість – Микола Папієв, який приймав участь в програмі «Пряма відповідь» (наживо).  Навіть не гість став причиною, а неможливість поставити гострі запитання по телефону. Набираючи номер телефону студії чути тільки короткі гудки. В той самий час по телебаченню можливо було побачити , що абоненти  отримують відповіді на доволі прості запитання. На думку активістів спілккування мешканців міста та області з Папієвим – це театралізована постанова.

Ніякі прохання задати питання прямо в очі екс-губернатору Буковини не принесли успіху. Чи то бачили лоток з  яйцями, чи то  боялись за здоров’я Михайла Папієва.

На місце пригоди прибув загін ППС та перегородив вхід до будівлі службовим автомобілем, який пізніше вийшов із ладу на тому ж місці.  Правоохоронці пообіцяли до ранку відремонтувати.

Михайло Папієв  так і не вийшов до шанувальників. Незапланована акція «Задай питання»  не здійснилась, екс-голова Чернівецької ОДА зник в невідомому напрямку.

Активісти  жалкували, що приготовану страву із яєшні з зеленкою так і не скуштував шановний гість родом із Запоріжжя.

папієв папієв-1

папієв-3

 

1 коментар

  1. Буковинці - найтолерантніші коментує:

    Це буковинці, чи як завжди якісь ПТУ-ншники з Косова, що тут стали “активістами”?

Напишіть відгук