Вижницькі освітяни просять допомоги.

Вижницька-школаКерівництво учбових закладів Вижницького району вже три місяці не виплачує індексацію. (розмір індексації приблизно 300 грн. на місяць) Хоча в Хотинському районі індексація виплачуються без перебоїв. 

Керівництво мотивує свою поведінку наказом Міністерства освіти про припинення виплати індексації. Та на прохання викладачів надати копію отримана відмова: «Це документ внутрішнього користування». Навіть не дали прочитати цей фантомний наказ.

Ось 2 квітанції за січень та лютий місяці.

jjefghhd
На першому врахували індексацію та не бажали її виплачувати . На другому індексації зовсім немає і заборгованість  0.00 .

Більше того Відділ освіти Вижницького району бажає знімати з викладачів надбавку за престижність (стаття) – це 10% (близько 300 грн. на місяць).  В добровільно – примусовому порядку та натяками на звільнення в разі незгоди пропонують підписати документ. Зрозуміла і поведінка викладачів. Дехто підписує, не бажає втратити останнє. Профспілки, які мають представляти інтереси викладачів чомусь дуже лояльно ставляться до Відділу освіти. Простіше кажучи послали своїх підопічних подалі: в порушення статуту, без проведення зборів прийняли рішення на користь Відділу освіти. Декілька голів профспілок було змінено. Написані скарги. В очікуванні відповіді.

Втомлені  викладачі просять ЗМІ та громадські організації долучитись до цієї незрозумілої ситуації. Потрібна підтримка.

Ось попередження
poperedjennya

Наказ Начальника відділу освіти Вижницького району

 nakaz1

Скарги

30002

1ст

2ст

3ст

4ст

301 коментарів

  1. порядність коментує:

    Хабарники всі у Районній державній адміністрації всі до одного ми хочемо нормальної країни.То що може хотіти з керівної влади якщо ці так хочуть чужих грошей. куди дивиться Сенчук

Напишіть відгук