Ми допоможемо побратимам – атошникам. ГО «Добротворець».

добротворець

Нарешті  в м. Чернівці створена організація, яка допоможе захисникам батьківщини, виснаженим бюрократією та підступністю високих чинів ЗСУ. На жаль ті хто бореться з окупантами в зоні АТО має  боротись  і на мирній землі за свої права. Де справедливість?

ГО «Добротворець» існує вже більше місяця. Мета організації – допомога учасникам АТО та їх сім’ям. Допомога  в таких напрямках: юридична допомога, медична допомога, допомога при оформленні необхідних документів та в інших труднощах  які, виникають у учасників АТО після їх повернення. Також допомога сім’ям  загиблих захисників. До складу ГО «Добротворець» входять волонтери та учасники бойових дій в зоні АТО.

«Ми знаємо з якими проблемами зустрічається військовослужбовець після повернення із зони АТО: кому не дають п’ятий додаток (травми отримані внаслідок бойових дій в зоні АТО – ред. ), дехто не отримує медичні послуги, дехто обіцяну фінансову допомогу від держави. Тому і вирішили створити громадську організацію, щоб допомогти у наболівших питаннях.»  – коментує керівник проекту Меленко Степан  Ілліч.

Контакти ГО «Добротворець»:

 

м. Чернівці вул. Головна 29

н.т.   095 – 160 – 01 – 60.

1 коментар

  1. драгун коментує:

    Слава Героям України!

Напишіть відгук