На засновника ГО “Патріотична громада Буковини” Ігора Жижияна скоєно напад.

Ігор-Жижиян

Приблизно о 20:00 стало відомо, що на засновника ГО ” Патріотична громада Буковини” Ігора Жижияна поряд із будівлею де розташоване УБОЗ скоєно напад. Нанесені тілесні ушкодження. Наразі він знаходиться в лікарні швидкої медичної допомоги. Про це повідомив активіст ГО “Патріотична громада Буковини” Петіченко М.

Відомо, що за Ігора транспортом (KIA чорного кольору з вишиванкою на капоті СЕ 0767 ) рухався автомобіль “mersedes” темного кольору ,  на якому пересувались нападники, також  був помічений другий легковик червоного кольору.  У кого є будь-яка інформація щодо перслідувачів, можливо фіксація відеорегістратором з 19:00 – 20:00 на ділянці “Епіцетр” – вул.Стасюка,  прохання надати правоохоронним органам ( 102 ) або за номером телефону  095-730-33-07.

Ігор займає активну позицію щодо боротьби з корупцією. Безпосередньо бореться з контрабандою та незаконною вирубкою лісу.

Інформацію будемо оновлювати.

4 коментарів

  1. Андрій коментує:

    Цікаво це хто зробив але різні речі кажуть про Жижияна.

  2. гуцул коментує:

    А було написано, що коло його будинку побили. Також, що не за громадську позицію, а те що створив аварійну ситуацію(Пелех).

  3. Купич коментує:

    Замах на вбивство Жижияна спланували і втілили в життя міліція по команді кулявлобів на Буковині. Пізніше кулявлоби зрозуміли, що Жижиян вижив і включили гамномет за допомогою Вадима Пелиха на їх сайтах Букінфо і Букнюз.

Напишіть відгук