Прокуратура Чернівецької області спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби в області виявили контрабанду тютюнових виробів вартістю понад 7 млн грн

sdcsVЗа матеріалами оперативного підрозділу Державної фіскальної служби у Чернівецькій області зібраними спільно з прокуратурою Чернівецької області, слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Чернівецькій області розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України – незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

Встановлено, що вантажним автомобілем здійснювалось перевезення незаконно виготовлених підакцизних товарів, а саме тютюнових виробів

 

Згідно з ухвалою суду слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Чернівецькій області спільно з прокуратурою Чернівецької області провели обшук вказаного транспортного засобу.

Всього за результатами обшуку виявлено та вилучено понад 500 тисяч пачок тютюнових виробів на загальну суму понад 7 млн грн.

Досудове розслідування триває.

 

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

 

3 коментарів

  1. Іван коментує:

    Хоть щось роблять або роблять вигляд , і прибирають людей які не хочуть працювати з міліцією по контрабанді.

  2. Андрій коментує:

    Можливо, але показники потрібно робити.

  3. Петіченко коментує:

    що роблять? що крутять? але до цих пір відповіді де цигарки-немає…всі знають що десь є) але точно ніхто не каже..а чому? бо ми точно знаемо-цигарки пішли по кругу -і давно переправленні до румунії через зелену зону))

Напишіть відгук