Міліцейський скандал: Білоус в черговий раз засвітився. БукІнфо.

vimage1Житель Сторожинця, учасник АТО Сергій Грендей (Sergey Grendey) на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook розмістив інформацію, яка розповідає про пригоду, яка, за його словами, трапилася вчора, 28 січня 2015 року, у Чернівцях з ним та його товаришами. Чоловік повідомляє, що один із високопосадовців обласного УМВС, підполковник, в присутності патруля ДАІ, який зупинив їхній транспорт, був “сильно бухим”, і почав “шманати машину”.

 

Сергій Грендей пише, що згодом, підполковник визвав підкріплення міліції два наряди ППС та ДАЇ, які “спокійно слухали його дурнувату бесіду і ніяких зауважень своєму “бухому” начальнику не робили”. Після цього, пише Сергій Грендей, згаданий міліцейський чин спокійно сідає в машину марки WV державний номер СЕ 7587 ВА і в нетверезому стані їде геть.

 

“У мене виникає питання – що змінилося, і за що ми воюємо? Про яку люстрацію нам вішають лапшу?” – пише у FacebookСергій Грендей.

 

Оскільки в інформації жителя Сторожинця мова йде не про рядового “даішника”, який дозволив собі випити на службі (хоча це теж була б велика надзвичайна подія), а, судячи з названого воїном АТО прізвища, мова йде про начальника внутрішньої безпеки УМВС на Буковині (лише дивно, що воїн АТО плутає звання підполковника з полковником – авт.), у порталу БукІнфо виникають ряд прямих запитань: Чи відомо начальнику УМВС України в Чернівецькій області полковнику Валерію Зінченку про цей випадок? Чи мав насправді він місце?

 

Якщо так – чи дізнається про це громадськість і яке покарання понесуть винні?

 

Якщо ні, то припускаємо інший варіант. А саме – ХТО ж тоді “наводить смуту”, ЧОМУ і ЧЕРЕЗ КОГО зводить меркантильні рахунки у вищому керівництві УМВС в боротьбі за владне крісло в час, коли в країні фактично йде війна?! Кому вигідно через “своїх людей” розхитати УМВСУ в Чернівецькій області у цей не простий час? Чи може ми вже маємо високопосадових диверсантів?

 

Сподіваємося, що продовження у цій історії буде. Як і з’являться відповіді на поставлені нами запитання…

 

*****

Щойно начальник УМВС України в Чернівецькій області Валерій Зінченко через прес-службу повідомив буквально наступне:

«Хочу підкреслити, що Віктор Білоус не є працівником УМВС України в Чернівецькій області. Він підпорядковується напряму Департаменту внутрішньої безпеки МВС України. І, наскільки мені відомо, у Міністерстві вже створено відповідну робочу групу, яка має провести перевірку події. Про її результати повідомлять додатково».
Чекаємо подальших повідомлень.

 

Охрім НАВУХОДОНОСОР, БукІнфо (с)

5 коментарів

 1. track коментує:

  коли це чудо, Білоус, закінить знущатись з наших громадян? ганьба продажному мусору!!! влада тільки імітує боротьбу з корупцією.

 2. Студент коментує:

  Це не потопляємий ” Мент” хто його зніме коли він контролює контробанду цигарок та лісу, Києву гроші потрібні треба сьогодні набратися.

 3. Закарпаття коментує:

  Білоус це остання “людина” , якщо так можна про нього сказати , яка би мала працювати в міліції! Куди дивиться влада ?! Відповідь одна !

 4. Закарпаття коментує:

  Б-і-л-о-у-с це остання “людина” , якщо так можна про нього сказати , яка би мала працювати в міліції! Куди дивиться влада ?! Відповідь одна !

 5. Микола коментує:

  Конченый пидарас який не боиться не Бога ни чорта!

Напишіть відгук