Корупція в сфері державних закупівель.

00024.MTS_snapshot_00.24_[2014.12.24_18.51.55]18.12.2014 представниками ГО «З народом і для народу» проведена прес – конференція. Тема – зміни до закону проведення тендерів (Державних закупівлях товарів, робіт та послуг).

«Ми не можемо дивитись крізь пальці на те, що відбувається у сфері державних закупівель. Ресурси розкрадаються у великих розмірах , а це гроші платників податків – це наші з вами гроші! Провівши численні консультації зі спеціалістами в галузі

державних закупівель, ми (представники ГО «З народом і для народу» ) пропонуємо декілька зміни до законів. Ці зміни не просто скоротять корупційні схеми , а унеможливлюють «дерибан» державних ресурсів, які дуже необхідні нашій державі.» – зауважив голова громадської організації Філіпчук С.М.

Також розповів голова про мету громадської організації – це боротьба з корупцією, допомога військовослужбовцям в зоні АТО, безкоштовна юридична допомога та психологічна підтримка особам, які її потребують. Підведені підсумки діяльності: результати розслідувань журналістів та адвокатів, які в свою чергу оприлюднюються на сторінках інтернет – видання «Корупціонери Буковини».

Висловив свою думку і співзасновник громадської організації «З народом і для народу» Подольський Станіслав. Зосередився Станіслав на деталях шахрайських схем та боротьби з ними. Наголосив і на можливість заощаджувати близько 60 млрд.грн. щорічно, змінивши підхід до тендерних закупівель, запропонований представниками громадської організації. Та ще 3 – 5 млрд.грн. за рахунок обслуговування фірм – учасників, які приймають участь в тендерних закупівлях.

В прес – конференції приймали участь:

• Голова ГО «З народом і для народу» Філіпчук С.М.
• Співзасновник Подольський С.В.
• Психолог Мельничук А.В.
• Прес – секретар Гражданкіна С.М.
• Головний інженер КП «Чернівцієврошляхбуд» Стаднік С.В.
• Адвокат Станкевич М.С.

 

 

4 коментарів

 1. Чернівчанин коментує:

  “Добре” що нам пропонують платити за підвищення тарифів, за квадратні метри помешкання не залежно від квадратури та багато іншого, ЧОМУ ? Просто не вислухати і зробити як пропонують ці люди. Може дійсно почати не з підняття цін на все а перестати КРАСТИ.

 2. Патріот коментує:

  Ні чого не змінеться, в цій державі. Це як ” Свадьба в Малиновке” кепку поменяли і все, а так ні чого не змінилось.

 3. панда коментує:

  Та скільки ж вас всіх буде організовуватись! А що на виході-0! Це все,що ви тут
  розповідаєте,знає вже майже годовала дитина .Їй вбили в голову ви своїми розказнями, а толку-0! Переливать з пустого в порожнє- задолбали!

 4. Андрій коментує:

  Тендерні торги треба взагалі відмінити. Договори про надання послуг чи закупку товарів мають заключати керівники,яким треба довіряти. За зловживання службовим становищем притягувати до відповідальнолсті. Пора, щоб на тендерних торгах не наживалися, таємно не домовлялися про переможців торгів.

Напишіть відгук