Начальник ВВБ Білоус В.Г. замовив тяжкі тілесні ушкодження. Постраждав представник ЗМІ.

IMG_12022Пройшло вже два місяці після розстрілу представника ЗМІ  (Інтернет видання Корупціонери Буковини)  Немтинова Олексія та трохи менше двох місяців після підпалу авто активіста Петіченко Миколи. Справа так і не зрушила з місця.

20.08.2014 року на пров. Ентузіастів вісім невідомих молодиків скоїли напад на представника ЗМІ. В результі  «зустрічі» у нього 4 вогнепальні поранення з травматичної зброї. Один з пострілів влучив в око;  отриманий струс головного мозку; численні тілесні ушкодження. Через тиждень у Миколи Петіченко згоріла автівка. Чоловіки займались оприлюдненням інформації щодо корупційних діянь високопосадовців . А саме контрабанда та незаконна вирубка лісу на Буковині.

Після розстрілу пройшло 2 місяці . І що зроблено? Правоохоронці не можуть зрозуміти, що відбулось  хто за цим стоїть.  Якщо правоохоронці не можуть зрозуміти, то я допоможу їм через ЗМІ. – розповідає Олексій –  На мій погляд, мене замовив Білоус В.Г. (нач. ВВБ – відділ внутрішньої безпеки) , тому що я, як і Петіченко, заважав заробляти «його підлеглим» на незаконній вирубці  лісу та контрабанді. А прийняв замовлення  кримінальний авторитет Загурський Володя ( мабуть так він про себе міркує), який при владі Януковича очолив  посаду Міського голови федерації боксу, цікаво чому він зможе навчити молодих спортсменів. Доречі,  деякі з них вже є в його «авторитетній команді».

Є інформація , що лісники, для вирішення питання з активістами та журналістами,  зібрали та відправили кругленьку суму, а саме 20.000$. Ну,  дуже сильно заважають «працювати»  активісти. Ще раз скажу, зібраної інформації достатньо, щоб робити такі висновки і це, аж ніяк,  не передвиборча кампанія – Білоус В.Г. «кришує» контрабанду та незаконну вирубку деревини на Буковині,  має відношення до наркобізнесу.

Нічого святого немає у цієї істоти. Його цікавлять лише гроші. Ми займались боротьбою з корупцією при попередній владі. Білоуса навіть ті вигнали. Він намагався вирішити свої незаконні проблеми за допомогою хабара,  але… залишився без влади.

Не маю сумнівів, що послідовник ОВОЩА буде намагатись тиснути на все і на всіх своєю владою. Можливо тому нема результату в ході справи по розстрілу та підпалу. Вже з’являються чутки щодо моєї діяльності – від підкупу до криміналу. Що б не казали,  результат є –  відсутність ока, інвалідність за висвітлення інформації щодо корупції .

Я знайомий тільки з двома постраждалими від дій Білоуса – це Ігор Жижиян, Петіченко Микола. Ми про них вже писали. А скільки ще людей, які постраждали від дій цього хабарника? Білоус працював Заст.нач.УМВС – нач. міліції з громадської безпеки. Чи вміє він користуватися в потрібному, для себе, напрямку, без всіляких наслідків?

13 коментарів

 1. Знайомий коментує:

  Це взагалі унікальна ” людина” не зрозуміло чому він ще працює в міліції.

 2. Буковинець коментує:

  Білоус-нормальна, порядна людина і чесний, принциповий офіцер. Саме через це пішов з органів і не працював при “ОВОЩАХ”. З ним домовитись не можливо, саме тому в пресі та мережі з”являються подібні статейки, щоб позбутися того, хто стає впоперек горла і не йде на поводу у злодіїв. Хто взагалі такий той Немтинов Олексій та інші, та чим вони так відзначилися, щоб їх “замовляти”? Язикаті хвеськи, які не можуть знайти себе в цьому житті і роблять великі очі, намагаються показати, що потрібні для суспільства, хоча в дійсності в своїй діяльності не варті “ломаного гроша”.

 3. Немтинов Олексій коментує:

  Білоус нормальна людина тільки для таких самих “ОВОЩЕЙ” як і він. Як з ним домовитись, шановний Буковинець, вам розповість кожен хто йго знає по роботі і не тільки. Щодо ” поперек горла” – я не займаюсь контрабандою і не бажаю влади а ваша думка щодо “ломаних грошей” мене цікавить найменше і перед вами не збираюсь відзначатись – просто виконую свою роботу, подобається це комусь чи ні. У мене є друзі, є сім’я до яких я прислуховуюсь і вони можуть дати правдиву оцінку моїй діяльності. Щодо очей – воно вже одно і цьго я не соромлюсь. Да… і в цьому житті я себе давно знайшов. Як добровільно Білоус пійшов з тої посади знають всі. Мені здається що ви проплачений троль, який ховається за патріотичним ніком “Буковинець”. Який же ви Буковинець? На мій погляд ви , як мінімум, з Ростова-на-дону. Забирайте туда і Білоуса. Ви там 100% будете поважними особами. В Росії люблять хабарників і злодюг. А в Україні без таких як ви оба потеплішає.
  P.S Щодо моєї діяльності: уважніше прочитайте статтю, і цю теж http://bukkor.com.ua/?p=1232.

 4. Буковинець коментує:

  Шановний Олексій. Я висловив свою думку, оскільки я вважаю її вірною. Якщо ви вважаєте себе журналістом, то розміщуючи тут свою статтю напевне мали б бути готовий до того, що хтось з вашою думкою може бути не згідний. І ще моя думка, яка також я впевнений, вас не цікавить, це то що дійсному журналісту (а не тому хто працює на заказ молдавана) не личить писати про те, що думки читачів його не цікавлять і тим більше про проплачених ростовських тролей це взагалі унікально). І я не впевнений шо без мене потеплішає в Україні, але однозначно впевнений що потеплішає без заказних писак.
  Опускатися журналісту до особистих образ – це взагалі ганьба! Білоус – нормальний мужик. Каже в очі все що думає, отого і стоїть впоперек горла декотрим.

 5. Немтинов Олексій коментує:

  Ваша думку поважати не збираюсь з двох причин. 1 Білоус – хабарник. 2 Він зробив мене інвалідом.Це особисто моя думка. А ваші інтриги: молдавани румуни… і хто там ще… з ким і що ви не можете поділити мене не цікавить. Ваша думка щодо Білоуса не варта уваги. Тому це заключний коментар. Поливайте брудом.

 6. СБ коментує:

  Саме цікаво що ніхто з працівників міліції не скаже доброго про Білоуса, а з міліції його попросили піти, він великий і поважний друг всіх контрабандистів і зрозуміло як залишити контрабанду без керівника якій її завжди контролював. Тому і повернули його.

 7. Товариш коментує:

  Я на місті журналіста поскидав ссилку на МВС України, Ген. Прокуратуру, СБУ та в люстраціїний комітет Соболеву нехай почитають та все перевірять. І люстрирують цю нечість з лав міліції.

 8. микола коментує:

  Я особисто стикався з цією людиною!!!Білоус- хабарник,яких світ не бачив!!!Ще виявляється “замовляє” людей бандитам!Треба знайти управу на цього негідника, бо він не зупинеться і можуть постраждати ще невинні люди!!!

 9. СВ. коментує:

  Білоус зарас в АТО, ” герой” а ви його брудом поливаєте, ви думаєте йому там легко горівку далеко від рідного дому пити?

 10. Ан. коментує:

  Алкоголік він, і йому все рівно де її пити.

 11. Степан коментує:

  Пройшло ще більше часу питання міліція щось зробила?

 12. Юрий Сергеевич коментує:

  Безграничное возмущение в сторону правоохранительных органов и гражданина,представившегося Буковинцем!Факты коррупции,кумовства,бездействия со сторону власти очевидны,а факты нанесения тяжких телесных-как минимум,а как должно квалифицироваться как ПОКУШЕНИЕ!(самый последний идиот знает что травматическое оружие даже одним выстрелом с дистанции менее 3 метров в лицо способно привести к летальному исходу,а тут ЧЕТЫРЕ выстрела,ещё и восемь человек,100 процентная опг).Хоть кто то наказан?Уголовное дело по факту ПОКУШЕНИЕ возбуждено?Журналист в безопасности?
  Алексею!Дай Вам Бог здоровья и поддержки!В Черновцах завязано в семейных и родственных узах практически всё,что ни чиновник-то брат убозовца,что не бандит-то кум депутата,что не рекетир-то чей то племянник,сын,брат,кум и сват И КОНЕЧНО ОНИ ДРУГ ДРУГА ПОКРЫВАЮТ И ЗАЩИЩАЮТ.
  Одни деньгами,другие властью.

Напишіть відгук