Знову хабарник – у чернівецькому вузі

 

Знову хабарник – у чернівецькому вузі

Знову хабарник - у чернівецькому вузі11-го вересня ц.р. слідчими прокуратури Буковини спільно з працівниками УДСБЕЗ УМВС України в Чернівецькій області під час отримання неправомірної вигоди (хабара) в сумі 1 тис. доларів США затримано викладача, який виконував донедавна обов’язки заступника декана факультету одного з чернівецьких вузів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.Зловживаючи своїм службовим становищем, викладач вимагав ці кошти від особи, яка бажала безпроблемно стати студентом даного вузу. Подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.
Досудове слідство триває.

Джерело: ЧАС

2 коментарів

  1. Вова коментує:

    Краще б вони садили хабарників не заради показника, тобто 2-3 хабарника в рік, а всіх. Я впевнений, що всі хабарники їм відомі. Тоді б точно боялись брати.

  2. Елизавета коментує:

    Вова, правильно кажеш, але проблема в тому, що ті хто шукає хабарників, самі при цьому беруть хабари, тому це замкнуте коло…

Напишіть відгук