Акція “Не годуй окупанта” біля стін будівлі “Сбербанк Росії” Оновлено 14.08.2014

Вчора, 07.08.2014р., біля приміщення банку “Сбербанк Росії” на центральній площі Чернівців була проведена акція “Не годуй окупанта”. Організатор акції – представник ГО «Патріотична Громада Буковини» Жижиян І.А. Також висловлювали свою точку зору щодо російських банків на території м. Чернівці активісти «Самооборони», «Правого сектору», «З народом і для народу».

Відвідали начальника Нацбанку в Чернівецькій області Ковча Б.І., зареєстрували до нього звернення з вимогою відкликати ліцензії у банків – посібників терористів. Ковч Б.І. повідомив, що банки будуть закриті 12.07.2014року.

«Як не дивно, але депозитний портфель Сбербанку Росії у Чернівцях 78 млн.грн. Як це пояснити? На мою думку, більшість цих коштів належать розвідувально-диверсійним підрозділам збройних сил Російської Федерації. Інша частина коштів, на мою думку, належить сепаратистам та обдуреним громадянам, які спокусились на великі відсотки по депозитах. У зв’язку із цим, звертаюсь до обдурених вкладників Сбербанку Росії, – ТЕРМІНОВО, ДО 12.07.2014року, ЗАБИРАЙТЕ СВОЇ ГРОШІ ІЗ РОСІЙСЬКИХ БАНКІВ. У нас майже неможливо забрати кошти із українських банків, які збанкрутіли. А ви спробуйте забрати кошти у ворожого російського банку після закриття відділень!!! Отже, із впевненістю можна сказати, що ми в черговий раз довели – “Під лежачий камінь вода не тече”. І скоро ми позбудемось цього ганебного явища – присутності у самому серці Буковини, на Центральній площі м.Чернівці банка – посібника окупантів “Сбербанка Росії”. Справу зроблено активістами ГО “Патріотична Громада Буковини”, фактично ми зробили справу, яку мали б робити керівники нашого краю. Якщо ми виконуємо роботу замість нашої влади, то чи потрібна нам така влада? Запитання риторичне», – коментує Жижиян Ігор.

Під час акції зустрілись із секретарем міської ради Кушніриком Я.Д. (Мер Каспрук О.П. був відсутній). Зареєстрували звернення щодо включення до порядку денного наступної сесії міської ради питання: “Про звернення до голови Нацбанку України щодо відкликання ліцензій на діяльність на території України російських банків”. Ідентичне звернення зареєстровано і в обласній раді.

Після нетривалої суперечки з чоловіком вагітної працівниці банку, активісткою «Правого сектора» була виконана відома, вже народна, пісня про Путіна в супроводі звукових сигналів проїжджаючих авто.


 

Оновлено 14.08.2014

b6

12.08.2014 продовжилась акція “Не годуй окупанта”. Активісти встановили банер довжиною 15 метрів над входом в відділення “Сбербанк Росії” та спотикач біля банку “Русский Стандарт”.  Якщо не будуть скасовані ліцезії на діяльність російських банків ми будемо розфарбовувати будівлі в червоний колір”, – зауважив організатор акції, керівник ГО “Патріотична громада Буковини” Ігор Жижиян. Не залишаться осторонь всі представництва російського банківського бізнесу в Чернівцях, який є спонсором тероризму в Україні.

Нагадаємо на теренах Буковини безперешкодно працюють 5 російських банків.

 

 

 

1 коментар

  1. Патріот. коментує:

    100% всі бізнес проекти Росії треба закривати, більше того якщо є їхня власність її забирати в комунальну власність.

Напишіть відгук