Білоус – підарешт!

Розповідь Ігоря не дозволяє бути байдужим. Півтора роки за гратами за допомогу людині, на який, мабуть, вже всі поставили хрест. Можливо долею Ігорю призначено боротись з корумпованими посадовцями та перевертнями в погонах. Тим не менш історія розпочалась ще в вересні 2005 р. І з того часу він намагається довести , в законному порядку, правду та почути чесне, не заангажоване рішення суду. Численні скарги, звернення, заяви (писалась заява навіть Авакову), публікації в ЗМІ але «віз і нині там». Є докази щодо зловживання владою та махінацій посадовців про які кричить Жижиян Ігор. Нажаль влада сліпа, хоча сліпою має бути Феміда.

Звернення Жижияна І.А. до редакції «Буковинська правда», було оприлюднено ще в 2012 році, де детально описана ситуація потерпілого, від дій та бездіяльності влади, Ігоря. Що змінилось? Ігор і далі бореться, з надією на нову владу, надією на порядних людей, на краще майбутнє без бандитів при владі але… Не секрет , що всі владні структури між собою пов’язані, простіше кажучи – рука руку миє. Так чого чекати простому мешканцю, одинаку від системи, у якої є доступ до всієї інформації та досвід її використання в додаток налагоджені зв’язки, відпрацьовані схеми? Більше того, які прізвища фігурують: на той час, перший заступник начальника УБОЗу Білоус В. Г. ( після зміни влади його призначили начальником ВВБ УМВС України в Чернівецькій області), Погорілко О.А., Марковській І.А., Шевчук І.М., Плєшко О.І. та Беженарь О.Ф.

Публікації 

                                  Буковинська правда: Лист із СІЗО. (Прохання про допомогу екс-депутата обласної ради Ігоря ЖИЖИЯНА)

Буковинська правда: Екс-депутат облради Жижиян звинувачує начальника внутрішньої безпеки міліції Білоуса в зв’язках з ОЗГ?

Буковинська правда від 4.08.2014: Відкритий лист Жижияна до Міністра МВС щодо притягнення до відповідальності членів організованої злочинної групи

Фейсбук: сторінка Жижияна І. А.

29.07.2014 приблизно о 15:00 в Шевченківському районному суді відбулось слухання. Жижияном І.А. була подана скарга «на бездіяльність прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань».

На жаль суддя відмовив, у фіксації засідання технічними засобами, представникам ЗМІ мотивуючи це проведенням слухань по цивільній справі та наголосив: « …не варто роздувати ажіотаж». Головуючий суддя Богдан С. І. призначив слухання на наступний день, де була проголошена Ухвала.

Ігор подав апеляційну скаргу. Про подальші  події будемо повідомляти.

19 коментарів

 1. читатель коментує:

  судить их надо сук,что хотят то и делают с людьми ,подонки……

 2. алина коментує:

  судить надо контрабандистов и вымагателей………..все им мало…….

 3. Андрій коментує:

  Чому мовчимо? Піднялись і люстріровали всіх, суддів, Білоуса і його бригаду. Цікаво Аваков хоч щось знає , читає?

 4. Шевченко коментує:

  Давайте планує збори на центральні площі біля пам’ятника Шевченко, запрошуємо всіх бажаючих, телебачення, пресу ,спочатку говоримо з Зінченко якщо він не впливає на Білоуса ідемо і самі його виносимо.

 5. Чернівчанин коментує:

  Такі, як Білоус позорять всю правоохоронну систему. Йому місце у пеклі…

 6. Иван коментує:

  Знаю я этого прокурора, он в первую очередь жопу свою прикрывать будет.

 7. Іван, Глибока коментує:

  Міліціянти сподіваються, що Жижиян їм все пробачить. Ви, почитайте автобіографію його сім’ї, яка описана у повісті Ольги Кобилянської “Земля”. Там його прадід убив сокирою рідного брата. Якщо Білоус і компанія відкупиться від тюрми, Жижиян візьметься за сокиру. Бажаю йому успіхів, тюрми замало для тих покидьків.

 8. Микола коментує:

  І правільно зробить, якби боялись то не робили те що хочуть.

 9. Петро коментує:

  Не давно чув що Білоус побив Жижияна Ігоря і казав що вб’є Миколу Петіченко вони даже заяву написали поле ?????

 10. бабак коментує:

  21 вересня відбулась зустріч Білоуса з Жижияном. Під час зустрічі Жижиян відправив Білоуса у макдаун. Результат – Білоус на лікарняному із зашитою бровою і підбитим оком. Шкода, що у Жижияна сокири не було під руками.

 11. добродій коментує:

  Білоус справжній ПІДАРЕШТ!!!

 12. борис коментує:

  Доречі Жижиян Підарешт йще гірше. Хай роскаже про свої афери у Глибоці, хай подивиться в очі обманутим ним людям, які йому довірили кошти під доступне житло, і залишилися ні з чим. Гавнюк рідкий, за копійки через все переступить і людей, і близьких. А цим коментаторам треба поїхати в Глибоку та поспілкуватися з людьми, про дивні афери з землями на підставних Глибочан, про багатоповерховий будинок комунхоза….. і т.д. Так що сиди Ігорку тихо,, і не п++ди.

 13. Мешканець коментує:

  Цікаво , Жижиян виглядає порядним.

 14. 12 коментує:

  Борис теж підарешт! 🙂

 15. Брат коментує:

  Обідно ми Українці сильна нація але такого як Білоус і його компанія терпимо, йому треба кастрацію, люстрація для нього дуже просто , нехай відповідає за свої дії.

 16. Буковинець коментує:

  Яка тупа брєдятіна!!!Люди!Ви хоть вірите в те, що пишите? Одна шавка тявкнула- 20 підхопило! Більша половина з вас з Білоусом не знайома!!! Якого хєра тявкати?

 17. Олексій коментує:

  Буковинець, доста тролити! Поговори особисто з Жижияном. Таке вражння, що сам Білоус почав тролити. Білоус – підарешт!!! І все тут.

 18. ДН коментує:

  І що всі поговорили і забули?

 19. Анти Жижиян коментує:

  Сам Жижиян некраще за Білоуса, продажна брехлива підставна сволота.

Напишіть відгук