Архів категорії: ліс

Державне підприємство «Герцаївське державне спеціалізоване лісництво АПК» відшкодує державі понад 500 тис. грн. збитків

weche_stopkor_lis

Господарський суд Чернівецької області задовольнив позов Сторожинецької місцевої прокуратури в інтересах Держекоінспекції області та Буківської сільської ради Герцаївського району до ДП «Герцаївське державне спеціалізоване лісництво АПК» про відшкодування шкоди в сумі понад 530 тис. грн., завданої довкіллю незаконними рубками лісу.

Прокуратура вимагає від Національного природного парку «Вижницький» відшкодувати державі понад 330 тис. грн.

lesomaterialy

Прокуратура Чернівецької області звернулась до суду з позовною заявою в інтересах держави, в особі Вижницької міської ради Вижницької об’єднаної територіальної громади, щодо стягнення з Національного природного парку «Вижницький» понад 330 тис. грн. шкоди, завданої незаконною порубкою лісу.

Прокуратура Чернівецької області довела, що майстер лісу, який очолював одне із відділеньантикорупційної комісії – хабарник

Без имени-1

Апеляційний суд Чернівецької області підтримав принципову позицію прокуратури та залишив в силі рішення Шевченківського районного суду м. Чернівці відповідно до якого голову Глибоцького відділення ГО «Антикорупційна комісія Народної ради Чернівецької області», який працював майстром лісу

Лісогосподарське підприємство відшкодує збитки, завдані незаконною порубкою дерев

lesomaterialy

Господарський суд Чернівецької області задовольнив позов прокуратури області в інтересах держави, в особі Державної екологічної інспекції, щодо стягнення з ДП «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Сторожинецькийдержспецлісгосп» понад 300 тис. грн. шкоди, спричиненої незаконною рубкою лісу.

За втручання прокуратури НПП «Вижницький» відшкодує державі збитки завдані незаконною рубкою дерев

tDaJtMCwK8qsTKwke7aJ.r695x430

Господарський суд Чернівецької області погодився з доводами прокуратури та задовольнив позов в інтересах держави, в особі Державної екологічної інспекції та Багнянської сільської ради Вижницького району Чернівецької області, щодо стягнення з Національного природного парку «Вижницький» майже 80 тис. грн. шкоди, завданої незаконною порубкою лісу.

На ВижниччиніСБУ знову затримала вантажівку, у якій незаконно перевозилидеревину

л_с-вижн-5

Служба безпеки України спільно з нацполіцією у місті Вижниці Чернівецької області затримала вантажівку, в якій незаконно перевозили лісодеревину цінної породи.
Правоохоронці з’ясували, що понад п’ятнадцять кубів деревинидуба за документами сумнівного походження везли на одне з приватних підприємств Львівщини.

Лісничий, зловживаючи службовим становищем, незаконно реалізовував деревину

lesomaterialy

Прокуратурою Чернівецької області завершено досудове розслідування та передано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою лісничогоКолінківецького лісництва ДП «Хотинське лісове господарство» у одержанні неправомірної вигоди, привласненні та службовому підробленні.

На Буковині СБУ затримала вантажівку, яка незаконно перевозила деревину

2017-01-26-PHOTO-00000195

Вантажівку з деревиною без відповідних дозвільних документів затримали на Буковині співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією.
У селі Долішній Шепіт Вижницького району правоохоронці зупинили вантажівку, яка перевозила ліс на пилораму, що належить приватному підприємцю.

На Буковині СБУ затримала вантажівку, в якій незаконно перевозилилісодеревину

chern_vts_-l_s-16-12-16

Служба безпеки України спільно з нацполіцієюта прокуратурою в селі ДавидівкаСторожинецького району Чернівецької області затримала вантажівку, в якій перевозилилісодеревину без відповідних супровідних документів.
Правоохоронці з’ясували, що деревину хвойних порід без бірок електронного обігу везли на пилорами приватного підприємця. Вартість ватажу, за попередніми даними, становить понад тридцять тисяч гривень.

Переміщення лісоматеріалів залізницею через українсько-румунський кордон заборонено

20160528_092126

З 8 грудня 2016 року почала діяти конвенційна заборона (тимчасове припинення перевезення вантажів) щодо переміщення деревини та виробів із неї для всіх отримувачів через пункт пропуску «Вадул-Сірет – Вікшани» Чернівецької митниці ДФС.

Чернівецька митниця ДФС: про лісоматеріали, переміщені через пункти пропуску упродовж листопада

1

У листопаді 2016 року через пункти пропуску Чернівецької митниці ДФС переміщено 126,7 тис. тонн лісоматеріалів, що на 9,2% менше, ніж у листопаді 2015 року.
Обсяг експортованої через пункти пропуску буковинської митниці лісосировини у звітному періоді поточного року становив 88,6 тис. тонн, що на 48,5 тис. тонн менше минулорічного показника.

Долю помічника лісничого, який підозрюється у розтраті майна, підробці документів та хабарництві, вирішить суд

0ee85973b1340e3-548x411

Слідчий відділ прокуратури Чернівецької області завершив досудове розслідування та скерував до суду обвинувальний акт відносно помічника лісничого одного з державних лісогосподарських підприємств області за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.191, ч.3 ст.191 КК України

На Буковині правоохоронці продовжують виявляти порушення у лісовій галузі

lesomaterialy

Одним із пріоритетних напрямків діяльності органів прокуратури Чернівецької області є координація роботи правоохоронних органів щодо виявлення кримінальних правопорушень у сфері лісокористування.
Так, 01.11.2016 за результатом спільної перевірки прокуратури області та Сторожинецького відділу поліції у рамках кримінального провадження за межами с. Буденець виявлено близько понад 20 куб. метрів складованої лісодеревини без документів

У Чернівецькій області лісничий незаконно реалізовував деревину

lesomaterialy

Одним із пріоритетних напрямків діяльності органів прокуратури Чернівецької області є виявлення кримінальних правопорушень у сфері лісокористування.
Так, 29.09.2016 слідчі прокуратури Чернівецької області спільно із співробітниками Управління захисту економіки в Чернівецькій області ДЗЕ НП України,

Про лісоматеріали, переміщені через пункти пропуску Чернівецької митниці ДФС упродовж вересня

lesomaterialy

У вересні цього року через пункти пропуску Чернівецької митниці ДФС переміщено 123 700 тонн лісоматеріалів (товарні позиції 4401, 4403), що на 17,6% менше, ніж у вересні 2015 року.

Майстра лісу, який допустив незаконну порубку дерев, визнано винним у службовій недбалості

4

Сторожинецький районний суд Чернівецької області визнав винним майстра лісу Красноїльського лісництва ДП «СЛАП «Сторожинецький держспецлісгосп» у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Встановлено, що з березня 2014 року по червень 2016 року підсудний неналежно виконував свої службові обов’язки, не здійснював відповідні обстеження ввіреного йому під охорону

Низку правопорушень у лісовій галузі викрила СБУ на Буковині

image4

Низку правопорушень у лісовій галузі викрила у Путильському районі Чернівецької області Служба безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією.
Так, оперативники спецслужби в рамках відкритих кримінальних проваджень зупинили три лісовози, що перевозили деревину на пилорами, які належить приватним підприємцям.

Правоохоронці виявили 120 кубічних метрів лісодеревини без маркувальних бирок

1 (1)

29.08.2016 працівники Сторожинецької місцевої прокуратури спільно з співробітниками поліції, в межах кримінального провадження, провели обшук у господарських адміністративних приміщеннях та прилеглої території деревообробного цеху приватного підприємця у с. Верхні Петрівці Сторожинецького району.

Прокуратура вимагає від держспецлісгоспу відшкодувати державі понад 350 тис грн.

0ee85973b1340e3-548x411

Прокуратура Чернівецької області, представляючи інтереси держави в особі Старобросковецької сільської ради, звернулась до господарського суду Чернівецької області з позовною заявою до ДП «СЛАП «Сторожинецький держспецлісгосп» з вимогою відшкодувати сільські раді понад 350 тис. грн. за шкоду завдану навколишньому природному середовищу.

Правоохоронці  Буковини продовжують виявляти порушення у лісовій галузі

lesomaterialy

26.08.2016 Працівники Кіцманської місцевої прокуратури спільно з співробітниками поліції та УСБ України в Чернівецькій області, в межах  кримінального провадження, провели обшуки у приміщеннях лісопилорам розміщених на території Вижницького району.