Архів категорії: Акції

Акція активіста біля стін ГУ НП в Чернівецькій області. (відео)

olar5

Вже втретє Олар Іван, мешканець с.Тереблече Чернівецької області проводить акцію під стінами державних установ. Вимоги ті самі: незаконні рубки та розслідування раніше порушених кримінальних проваджень, притягнення винних до відповідальності.

Активісти створюють ініціативну групу.

hhh

За результатами засідання громадських активістів та організацій, які діють на території Чернівецької області, від 21.06.2016 року, прошу Вас засвідчити згоду про об’єднання та співпрацю громадських організацій. Створення ініціативної групи з метою ефективної співпраці в

Активісти ініціюють проведення “круглого столу” для спільної боротьби з “чорними лісорубами”.

sobranie-2

З метою висловлення своєї думки щодо можливості співпраці громадських організацій та активістів у боротьбі зі знищенням буковинських лісів та протидії корупції у лісовій галузі, пропонуємо громадським організаціям делегувати по 2 представника від організації для

Третього червня відбудеться прес-конференція щодо самовільних вирубок та корупційних схем у лісовій галузі.

17454824709155600771

На своїй сторінці у ФБ Ковалець Юрій повідомив про заплановану на третє червня прес-конференцію на тему  “Екологічні наслідки варварських вирубок лісу на Буковині та корупційні схеми лісової галузі краю “.

Активісти ГО “З народом і для народу” посадили дерева в парку “Жовтневий”.(відео)

go-filipchuk

23.04.16 активісти громадської організації “З народом і для народу” провели своєрідну акцію по озелененню Буковини. Посадивши 15 дерев вздовж вулиці Комарова в парку “Жовтневий” активісти намагались привернути увагу до проблеми вирубки лісів та ганебного ставлення до

Заблокували лісовоз і вимагають відремонтувати дорогу.(відео)

tehno-harabara

15.03.16 у с.Поляна Глибоцького району Чернівецької області мешканці заблокували вантажівку з лісом компанії «Техно». Причина такої поведінки – відсутність реакції зі сторони керівництва компанії на прохання мешканців відремонтувати дорогу. Адже вантажні автомобілі її розбивають.

10 громадських організацій вимагають у Фищука не призначати екс-регіонала головним лісівником Буковини (документи)

f1

Активісти 10 громадських організацій вимагають у голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука не призначати керівником Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Яківця.

Активісти з “Порубного”провели збори та створили ГО “Майбутнє Буковини”. (відео)

smt-glyboka

7.02.16 відбулись анонсовані раніше збори активістів та cтворили громадську організацію “Майбутнє Буковини“.  Не обійшлось без гарячого обговорення болючих питань щодо “повстання румун” та збору підписів для звільнення начальника Чернівецької митниці ДФС

Операція «Порубне» та її наслідки. (відео)

akciya-porubne

Безстрокова акція відбулась 02.02.16. біля КПП «Порубне». Пропоную подивитись відео з місця події (майже дві  години). Різні думки щодо «румунської карти» тих, хто «торпедував» мережу Цукерберга і не тільки мережу, можуть змінитись. Та впевнений, що не залишаться такими самими.

Щойно призначений головний лісничий Буковини – кандидат на смітникову люстрацію.

Акція--ДАЛРУ

Громадськість миттєво відреагувала на призначення на посаду начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, переможця конкурсу, Яковця Віктора Олександровича.

Акція протесту щодо недовіри голові Державного агенства лісових ресурсів України Олександру Ковальчуку. Ігор Жижиян.

nl1

Запрошую прийняти участь у акції протесту. Збір учасників акції – 8 грудня 2015 року о 10.00 год. за адресою: м.Київ, вул. Ш. Руставелі, 9-a, біля приміщення Державного агенства лісових ресурсів України.
Відповідно до кваліфікаційних вимог на посади керівників лісового господарства, як і на будь-які інші