Архів категорії: Букмайдан

Чернівецький промінь. Чия правда. Як подолати корупцію в Україні?

Чия-правда.

Як подолати корупцію в Україні? Чомі частіше на хабарах ловлять дрібних чиновників?Що може зробити місцева влада та громадяни для подолання цього ганебного явища?

На Буковині 9 укропівців відмовилися від депутатства, щоб пройшов співаючий депутат Ткачук. Майдан Буковини.

vimage1-300x209Депутатом Чернівецької облради від партії “УКРОП” став лідер цієї політсили на Буковині Віталій Ткачук. Поява його у сесійній залі стала несподіванкою — він у рейтинговому списку своєї партії посів лише 12-е місце, тоді як до ради пройшло від “УКРОПу” лише четверо.

– До виборчої комісії надійшли заяв від 9 кандидатів від “УКРОПу” про те, що вони відмовляються бути депутатами, – розповів голова обласної виборчої комісії Микола Каспрук. – Ми не мали права їм відмовити. Згідно із законом депутатом став наступний за рейтингм після них — Віталій Ткачук.

Поліцейського на Буковині судитимуть за водіння в нетверезому стані. Майдан Буковини.

1_144895217025-300x20090% мусорні їдуть бухими не тільки у вільний від роботи час, а й під час роботи. А відколи мусорня рідко показується в селі, багато хто дозволяє собі сідати за кермо “під градусом”, за останні 2 неділі у нас вже було три випадки коли бухі ” пацанчики” зносили людям плоти. Вночі пішки страшно ходити. Всі коментарі (2 )   Батя 01.12.2015 11:01   Т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Сергій Пілігрім ініціював інспектування особового складу з метою виявлення порушників серед

Майдан Буковини: ВОЛОНТЕРСТВО ЗАРАДИ ПІАРУ, А ПІАРСТВО ЩОБ ПОТРАПИТИ У ВЛАДУ? (відео)

volonteryЧерез піарну гонку деякі славнозвісні буковинські волонтери мало не позбавили життя солдатів.

Хочу розповісти вам, дорогі буковинці, бувальщину про відомих волонтерів Гапея Анатолія Васильовича (голову обласного координаційного центру «Буковина – українському війську») і К, як-от: почесного члена цієї організації Петруника Степана Миколайовича (а насправді, «сірого кардинала»), Тучак Тетяну Валеріївну («голову всіх голів»). Про осіб (а людьми їх назвати язик не

Майдан Буковини: БУТИ ЧИ НЕ БУТИ «АНТИКОРУПЦІЙНІ КОМІСІЇ НАРОДНОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»!(оновлено)


bm-1На ОСТАННЬОМУ засіданні «АНТИКОРУПЦІЙНОЇ КОМІСІЇ НАРОДНОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»!, яке відбулося 28.02.2015 р., в порядку денному (до речі, якого ніхто навіть не бачив) планувалося розглянути декілька питань.

Одним з них було про переобрання голови комісії. Нагадаю, що раніше її очолював п. Салагор М.М., який згодом, без будь-якого обговорення із членами цієї комісії, передав свої повноваження п. Придію Г.В., після того як получив посаду начальника митниці в Чернівецькій області. Тобто всі вважали, що п. Придій і є головою «АКНРЧо», про що свідчили його підписи як голови.