Архів категорії: АТО

Буковинці побачать експозицію, яка розповідає про військову агресію на Донбасі

6

У приміщенні Управління СБ України в Чернівецькій області відкрилася експозиція «Історія війни за незалежність. Донбас», яка висвітлює найважливіші епізоди антитерористичної операції на сході України. Про це  інформує Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

Волонтери БФ”Добро та віра в майбутнє” відправили автомобіль в зону АТО.

80brig3Нещодавно волонтерами благодійного фонду “Добро та віра в майбутнє” був зібраний вантаж для військовослужбовців. Придбаний, для військових, автомобіль (УАЗ)

Майдан Буковини: ВОЛОНТЕРСТВО ЗАРАДИ ПІАРУ, А ПІАРСТВО ЩОБ ПОТРАПИТИ У ВЛАДУ? (відео)

volonteryЧерез піарну гонку деякі славнозвісні буковинські волонтери мало не позбавили життя солдатів.

Хочу розповісти вам, дорогі буковинці, бувальщину про відомих волонтерів Гапея Анатолія Васильовича (голову обласного координаційного центру «Буковина – українському війську») і К, як-от: почесного члена цієї організації Петруника Степана Миколайовича (а насправді, «сірого кардинала»), Тучак Тетяну Валеріївну («голову всіх голів»). Про осіб (а людьми їх назвати язик не

Ми допоможемо побратимам – атошникам. ГО «Добротворець».

добротворець

Нарешті  в м. Чернівці створена організація, яка допоможе захисникам батьківщини, виснаженим бюрократією та підступністю високих чинів ЗСУ. На жаль ті хто бореться з окупантами в зоні АТО має  боротись  і на мирній землі за свої права. Де справедливість?